Футбол-онлайн Ф-О на Facebook

HELP для дописувачів

Як стати дописувачем Ф-Оруму

Стати дописувачем Ф-Оруму дуже просто.

По-перше, треба обрати собі нік. Ніком називається випадкова послідовність символів, якою людина має намір називатися. Можна обрати щось гучномовне, щоб запам'яталося усім і надовго, можно взяти за нік перші літери вашого прізвища-імені-по-батькові, можна просто поставити крапку ибо дефіс, це вже як кому подобається. Єдине прохання: уникати образливих ніків а також не називатися іменами футболістів, якщо ви, звичайно, не є той самий футболіст.

Якщо ваш нік вам подобається настільки, що ви не уявляєте, щоб ним користувався ще хтось, ви маєте право його зареєструвати. Повідомлення від зареєстрованих ніків потраплять на Ф-Орум лише після того, як ви введете пароль, і цей пароль співпаде з тим, що ви ввели при реєстрації. Перевірити, чи є нік зареєстрованим, можна, якщо ввести його у поле "Від" та натиснути на "Перевірити нік". Зареєструвати нік можна натиснувши на "Зареєструвати нік". Туди ж треба тиснути, якщо ви забули пароль. Інструкції, що робити далі, будуть вислані вам електронною поштою. Тому не забувайте вказувати при реєстрації свій е-мейл. Ми не продаємо адреси електронної пошти і не будемо використовувати іх для будь-якого спаму. Докладніше про реєстрацію ніків можна прочитати тут.

Після того, як ви обрали, можливо, зареєстрували та ввели нік, можете заповнити й інші поля у формі вводу повідомлення. Майте на увазі, що, якщо ви заповните вашу е-мейл адресу, вона з'явиться поруч з вашим повідомленням і стане доступною для різного роду спамінаторів. Тому, якщо ви не хочете отримувати різноманітний спам на вашу поштову скриньку, не вказуйте адреси без необхідності. Або використовуйте спеціальні поштові скриньки на безкоштовних серверах типу Yahoo!.

Тепер настав час ввести саме повідомлення.

Чукча не просто письменник або як придати вашому повідомленню особливий шарм

Якщо ви збираєтесь писати просто текст без особливих викрутасів, ви можете без будь-яких ускладнень для себе у майбутньому пропустити цей розділ і повернутися до нього коли настане необхідність.

Мусимо зазначити, що найперше на цій гостьовій цінуються думки, тому інтерфейс створений таким чином, щоб їх було зручно висловлювати та читати. Ф-Орум не є гестом з безлїччю картинок, автозаміною смайликів або повною свободою у використанні тегів HTML, але дещо ми також можемо.
Ф-Орум дозволяє використання деяких з HTML-тегів, і, якщо ви знайомі з ними, пристосуватися буде дуже легко. Якщо ж ні - ось трохи допомоги. Насправді, ця справа дуже і дуже легка.

У вашому повідомленні можна виділити текст таким чином: <b>Текст</b>
Можна виділити текст курсивом: <i>Текст</i>
Можна підкреслити текст: <u>Текст</u>
Можна закреслити текст: <s>Текст</s>
Можна вивести текст як показник ступіня: <sup>Текст</sup>
Можна вивести текст як індекс: <sub>Текст</sub>

Якщо ви хотіли б процитувати когось, наприклад,

№1, 2003-05-10 21:32:25
Graf de Robot, * vdrobot@sbcglobal.net

Ну что, с Богом, как грится!
це буде виглядати як

<blockquote>№1, 2003-05-10 21:32:25
Graf de Robot, * vdrobot@sbcglobal.net

Ну что, с Богом, как грится!</blockquote>

Ну і наостанок. Ми автоматично замінюємо усе, що виглядає як лінк, на гіперлінки. Тобто, варто вам лише написати http://www.football-online.com.ua, і у вашому повідомленні з'явиться http://www.football-online.com.ua. Якщо лінк дуже довгий та не уміщується в один рядок, його буде скорочено.

Усі теги, які дозволяється використовувати в нас, є парними, тобто, для кожного тегу <тег> повинен існувати й тег </тег>, який закриває зону його дії. Якщо ви забули закрити тег, ми закриємо його за вас, але лише у кінці повідомлення. Отже, будьте уважними!

Бажаємо вам приємного спілкування на Ф-Орумі!
Редакція видання "Футбол-Онлайн"
       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010