Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№162424, 2024-02-26 11:46:38  підтримати
Rosl_79

Історія ФК «Дніпро» 1971 рік
25 грудня 1971 року в Палаці культури машинобудівників відбулося вшанування «Дніпра» – переможця першої ліги і дебютанта вищої ліги.
Перемога «Дніпра» в першій лізі-1971 викликала чималий резонанс в ЗМІ. Великі матеріали про нашу команду на своїх шпальтах розмістили газети «Прапор юності» і «Зоря», журнали «Футбол-хокей», «Старт», «Спортивні ігри», «Україна». Ці статті зібрані на сторінці «Дніпро – чемпіон!».

Аудіозапис вшанування «Дніпра» – https://www.youtube.com/watch?v=xly7j1Gc...
Сторінка «Вшанування Дніпра-1971» – https://dniprohistory.blogspot.com/p/197...
Сторінка «Дніпро – чемпіон!» – https://dniprohistory.blogspot.com/p/blo...
Сторінка «Дніпро у 1971 році» – https://dniprohistory.blogspot.com/p/197...
Розділ «Історія Дніпра за роками» – https://dniprohistory.blogspot.com/p/blo...


№162423, 2024-02-19 13:07:45  підтримати
синпод

DmP:

А можешь скинуть свои контакты? А то Ф-О иногда ложится, а к тебе не достучаться. Прежде известные мне контакты больше не работают. Если не хочешь публично светить, то скинь на vberko@gmail.com
№162422, 2024-02-19 12:01:41  підтримати
Dmytro

Alex_71

до чого тут що думаю про Залужного я? Питання що думає про нього Зеленський що захотів змінити і Залужного і майже усе його оточення.
№162421, 2024-02-13 20:44:27  підтримати
Alex_71

Dmytro
Щодо репутації Сирського - м'ясника. Це звідки? Ну вот ніколи про це не говорили до чуток про призначення. І спершу я це побачив в росіян. Звідки цей термін? Ну і подивись на себе. Спікер тобі мордою не подобається. Зовнішність в нього дійсно не особо, но він же не на конкурс краси обирається і функція його чисто технічна. Чому Кулеба - фунт? Чим він гірший за інших? ОП ненавидить вся країна? Ну у нас так завжди. Спочатку вибирають, а черз рік-півтора вже ненавидять. Ну і щодо всієї країни то ти перебільшуєш. У нас процентів 50 не назвуть нікого з ОП. А ще відсотків 30 Єрмака згадають в кращому випадку. А про переворот це ти сильно зангрузив. Тобто з твоєї точки зору військове керівництво через загрозу перевороту замінили? Ну тоді дуже правильно що замінили. Як тебе почитати, то Залужний у нас під час війни не тільки дисертації пише і захищає, а ще й переворот замислює, у вільний від основної роботи час? Так скоро Безуглу наздоженеш.
№162420, 2024-02-13 12:43:51  підтримати
Кеннан

*** Замена всего(!) руководства ВСУ мне кажется чудовищной авантюрой. Очень опасной авантюрой. В сочетании со сволочной позицией части республиканской партии США, блокирующей помощь Украине, это может стать фатальным ***

А состояние психического здоровья лидера демократической партии и действующего руководителя всей страны не вызывает ли некоторых опасений ? И не может ли как-то поспособствовать реализации негативных сценариев, в широком смысле ?
№162419, 2024-02-12 11:50:59  підтримати
Dmytro

синпод

"Замена всего(!) руководства ВСУ мне кажется чудовищной авантюрой" це ж і є наслідок. Що буде з Зеленським потім - дійсно то його справа. А зараз він вже почав ставити на ключові військові позиції спеціально менш популярних і більш одіозних персонажів, як новий командир ТРО.

Прем'єр - сіра миша, спікер - Шрек, міністр МЗС - фунт, головнокомандувач - етнічний росіянин з репутацією м'ясника, керівництво ОП ненавидить більшість країни. Усі гірші за Зеленського, щоб не було перевороту, бо через 3 місяці достатньо одного засідання ВРУ і кінець. Думаю десь так Зеленського і лякає його оточення.
На жаль, Зеленський схоже не в курсі, що саме сірі миші й непопулярні фігури вбивали імператорів.
№162418, 2024-02-12 11:27:38  підтримати
синпод

Политическое будущее Зеленского - вопрос третьестепенный (лично меня оно не волнует вообще). Даже его легитимность после истечения срока полномочий - не самое важное.

Я - закоренелый атеист - молюсь уж не знаю каким богам, чтобы фронт не посыпался. Замена всего(!) руководства ВСУ мне кажется чудовищной авантюрой. Очень опасной авантюрой. В сочетании со сволочной позицией части республиканской партии США, блокирующей помощь Украине, это может стать фатальным. Дай бог, чтобы не стало.

Вот чего стоит бояться, а не легитимности действующего президента.
№162417, 2024-02-11 11:28:58  підтримати
Dmytro

Alex_71
Головна проблема слабкості Зеленського - це його дії. Я думаю, що відставка Залужного це якраз від слабкості й страху втратити владу. І це тільки початок.

Тому краще б він додав собі легітимності.
№162416, 2024-02-11 10:41:42  підтримати
Alex_71

Dmytro

В тебе якась каша. Рішення КС, то звичайно можливо, але що воно по суті міняє. Ти хто ненавидять Зеленського більше ніж росіян (умовно), то рішення КС в чомусь переконає? У нас КС може все, що завгодно. Он дострокові вибори останні йому нормально було.
Опитування в Дії це про що? Тілько-но ти тут за Конституцію хвилювався, а тепер тобі опитування в Дії нормально? Як в Євробаченні? Проблема закінчення строку повноважень це натягнута проблема яку нам закидують росіяни, щоб посіяти додатковий розбрат. Навіщо його розгоняти. Давай ще напиши, що Зеленський навмисно затягує війну, щоб залишатися при владі. Доречі, можна внести зміни до закону про воєнний стан. Провести ерзац вибори, продовживши тим самим повноаження Зеленського, і його зараз переоберуть ще не п'ять років. То ти заспокоїшся?
Навіщо самим собі створювати додаткові проблеми там, де їх немає. У нас і так їх хватає.
Ну а стане слабшим? Ну і стане слабшим. Якщо ми доживемо до наступних виборів, то його все одно вже не виберуть. Хіба-що, Росію найближчий час спіткає якійсь крах, колапс, розвал армії і нам вдастся швидко і переможно закінчити війну. Тоді, на хвилі, можна і переобратись. Но такий сценарій поки не проглядається в короткій перспективі.
№162415, 2024-02-10 18:27:16  підтримати
Dmytro

Alex_71

Один з можливих варіантів - рішення КС.
Ще один (або навіть додатковий) - опитування у Дії в якості виняткового моменту. Треба щоб і опозиція також підтримала цю ідею.
Це як третій тур або самоусунення Януковича, але краще ніж нічого.

Але все одно Зеленський стане слабшим. Зараз він президент обраний 73% виборців. Через 3 місяці просто тимчасовий тримач посади.

Можливо в цьому і буде іронія, що війна почалась коли у нас був в.о. президента і закінчиться з в.о.
№162414, 2024-02-10 12:35:26  підтримати
Alex_71

Dmytro

А яка в тебе невизначенність з приводу п'яти років повноважень преидента? В Конституції чітко написано, що повноваження президента припиняються в день вступу в повноваження новообраного. Вибори проводитись під час воєнного стану не можуть. Ні ну теоретично, оскільки питання виборів і воєнного стану регламентується законом, а не безпосередньо Конституцією, то закон можна змінити і провести голосування (виборами це назвати важко) і під час дії воєнного стану, але то при великому бажанні. З Верховною Радою все складніше. Що може зробити проблему. Якщо депутатів стане менше ніж триста, то Рада втратить повноваження і т.п., але в цьому випадку питання доведеться вирішувати "креативно" як у випадку втечи Януковича. Тому ті, хто починають гнати хвилю щодо повноважень Зеленського фактично займаються спробою підривної діяльності. Дещо це росіяни закидають, дещо наші політикани і просто ідіоти якось пробують розігнати, але то таке. Звичайно є проблема. Проблема в тому, що війна затягується, може тривати роками і з плином часу проблема строку почне зростати, і врешті-решт може встати проблема виборів. Верховна Рада втратить мінімально необхідну кількість депутатів, президент зіткнеться з питанням втрати довіри. Може і доведеться проводити якісь ерзац-вибори, але поки що цього здається не бажає ніхто. Оскільки розуміють, що шкода від цього неспівставна з можливими плюсами.
№162413, 2024-02-09 15:01:45  підтримати
Dmytro

Учорашнє інтерв'ю путіна дарує нам гарну надію на те, що він дійсно настільки відірваний від реальності, що може давати найдурніші накази і вимагати їхнього виконання. Аж до стану армії а-ля Ізюм вересня 2022. Можливо нам пощастить і просто варто перечекати в обороні як 2 роки тому.

Найгірше, що учорашній указ Зеленського свідчить про те, що у нас не набагато краще. Залужний не захотів іти сам і красиво передати справи наступнику (що я вважав кращим виходом). В принципі його право.
Але Зеленський себе поставив у ще небезпечнішу позицію: якщо у Сирського гарно підуть справи, Сирський стане ще популярнішим за Залужного. Якщо ні: звинуватять Зеленського. І я боюсь, що Сирського призначили не для маневреної оборони з відходом з Авдіївки.
Портніков дуже правий щодо довіри до головкома - це був головний козир і ми його викинули.

І це на фоні невизначеності у Конституції щодо 5 років строку президентства. Я чомусь думав, що там прописано виконання обов'язків до обрання нового, але ні - це тільки для Верховної Ради. Хрінові у Зеленського тепер карти на руках: він став слабшим, і ворог це розуміє.
Про уряд національної єдності, який міг би додати легітимності, можна тепер не заїкатися.
№162412, 2024-02-09 09:47:22  підтримати
синпод

Отставка Залужного - это даже не выстрел в ногу. Это выстрел в голову. "Лидер свободного мира" съехал с реек. Что очень печально.

А с другой стороны океана сидят не меньшие гении политической мысли. Оставившие Украину без кровно необходимой помощи. На языке висит нехорошее слово: предательство. Безответственность, скудоумие и предательство...
№162411, 2024-01-17 12:29:25  підтримати
DmP

https://www.gov.uk/government/speeches/d...

:

Back in the days of the Cold War there remained a sense that we were dealing with rational actors.

But these new powers are far more unstable, and irrational.

Can we really assume the strategy of Mutually Assured Destruction that stopped wars in the past will stop them in future, when applied to the Iranian Revolutionary Guard or North Korea?

I am afraid we cannot.

Particularly since there is now another new worrying consideration: Our adversaries are now more connected with each other.

...
Now some argue these threats are not existential to the UK.

And yet, what happens elsewhere, quickly happens here.

In the past few years we’ve seen terror attacks on the streets of London, attempted assassinations in Salisbury, theft of Intellectual Property, attempted interference in our political processes, a cost-of-living crisis, brought to you by Putin, that’s hurting families here at home.

And now, our trade. 90 per cent of which comes by sea, is the target of terrorists.

Proving that not only do our adversaries have the intent to target us but they have a widening array of weapons with which to wreak havoc.

In our online world our adversaries don’t need to jump in a tank board a sub or strap into a fighter jet to hurt us.

Cyber warfare simply means hacking into our networks and watching the economic carnage unfold.

Last year, almost a third of businesses in the UK suffered a cyber breach or attack. And the total cost to the UK economy runs into billions.

We know significant numbers of these attacks come from Russia and China where they are also developing satellite killing technology, capable of degrading us from space.

Even mass migration can be cynically used against us as a weapon of war, as Poland, Norway, and Finland have been experiencing.

In other words, nation states plus non-state actors with greater connections between them plus more creative weapons all adds up to more trouble for the world.

...
But now is the time for all allied and democratic nations across the world to do the same.

And ensure their defence spending is growing.

Because, as discussed, the era of the peace dividend is over.

In five years’ time we could be looking at multiple theatres involving Russia, China, Iran and North Korea.

Ask yourselves – looking at today’s conflicts across the world - is it more likely that the number grows, or reduces?

I suspect we all know the answer – it’s likely to grow. So, 2024 must mark an inflexion point.
...
hese projects are not just about building nuclear powered subs, sixth generation fighter planes, and innovating in all forms of Defence.

They are about sharpening our strategic edge so we can maintain our advantage over our adversaries.

They are precisely the deep relationships needed to preserve national and regional security.

And they’re emblematic of the way we will work in the future.

But it’s not enough to deter. We must lead. Standing up for our values around the world.

And Ukraine is a test case.

This year, its future may well be decided.

№162410, 2024-01-04 10:46:48  підтримати
Dmytro

Alex_71
Я то виконав минулого тижня вимоги щоб отримати бронювання, принаймні за наявними правилами. Що не гарантує, що правила не зміняться або що цей квест вдасться пройти.

В мене багато знайомих які пішли в армію хоча рахунки їм не блокували.
Я тому і кажу, що як мотивація це не спрацює.

Влада тримає населення у теплій ванні не тільки з війною, але і з фінансами. Ніхто не озвучує той момент, що уся західна фінансова допомога йде НЕ на війну і це принципова позиція союзників.
Тобто, на війну вони надають зброю, а гроші тільки на підтримку інфраструктури, пенсії, зп чиновників, школи, лікарні тощо. Гроші на війну - тільки ті, які Україна сама зібрала податками. Передостанній резерв (забрати військові ПДФО з регіонів) вже використали.

Якщо за наслідками цього закону податки ще впадуть, буде 2 варіанти:
1. Допотрошити місцеві бюджети, перевівши їх на централізоване фінансування з міжнародних грантів. Як держава розпоряджається коштами за такого сценарію востаннє ми спостерігали за часів Азарова.
2. Зменшити ще доплати військовим (100 тис. на місяць) і виплати родинам загиблих, які й так на них чекають місяцями не тому що ніхто не здатен налаштувати процес, а тому що грошей немає і кривий процес залишають на місці.

А враховуючи ще +500 тисяч військових, потрібно бюджет збільшити, а не зменшити.

Ініціатива про 60 тис. офіційної зп - більшість з тих, хто може це собі дозволити і ще не заброньовані, це ФОПи. Але їх схоже знову залишать за бортом бронювання.

Подивимось, найбільшу жесть депутати внесуть під час другого читання законопроекту. Я сподіваюсь, що вони хоч приблизно щось порахували, але заява міністра фінансів наприкінці грудня не додає оптимізму.
№162409, 2024-01-04 00:12:58  підтримати
Alex_71

Dmytro

Блокування рахунків це лише один з засобів. Удар по економіці це війна. Порівняно з нею все інше дрібниці. Якщо всі будуть ховатися, то сенсу в економіці не буде. Вона швидше загнеться не через блокування рахунків. В мене багато знайомих які пішли в армію хоча рахунки їм не блокували. Болюче, обсяги?! А хто залишився без дому і без роботи їм не болюче? Ті хто другий рік триває фронт їм не болюче. Якщо вони не витримають бо в когось обсяги пішли, то обсяги припиняється і життя припиниться.
До того ж, якщо в тебе обсяги пішли, то плати і отримай відстрочку.
№162408, 2024-01-03 21:43:54  підтримати
Dmytro

Alex_71

Перші 500 тисяч відвідувачів ТЦК опиняться в армії, інакше нинішня система не працює і всі це чудово розуміють.

Блокування банківських рахунків - це серйозний удар по економіці. В моєму бізнесі приблизно 2/3 клієнтів це чоловіки 25-45 років, все іде через банківські рахунки, тому це болюче, з серпня нарешті пішли нормальні обсяги і тут такий сюрприз. Айтішникам, які майже усі ФОПи і тому не підпадають під бронювання, також. Дехто почне приймати платежі в крипті, на Payoneer тощо, але це вже буде повз Україну.
Решта реальних ФОПів - для них по суті закриття білої частини бізнесу. Похід в армію на 3 роки це так само закриття малого бізнесу, тому і для них іти в армію немає сенсу.


У тебе є хоч хтось знайомий, хто піде щоб йому не блокували рахунки? У мене немає. Хто хоча б був не проти піти - всі вже побували в армії. Як мотивація іти у військомат ця норма наївна. Як спосіб покласти на лопатки економіку - дуже шкідлива.
Країна ще активніше працює в тому напрямку, який довів неефективність(((

Головне щоб не почали кричати: ах, які ж у нас чоловіки й підприємці непатріотичні, коли виявиться, що тупо втратили півроку, отримавши від'ємний результат.
№162407, 2024-01-03 19:59:15  підтримати
Кеннан

*** Деякі німецькі історики потім розкритикували свої суди за невелику кількість смертних вироків і схоже ця критика ***

Цікаво, не чув раніше.
№162406, 2024-01-03 19:51:11  підтримати
Кеннан

*** А в 1914-18 десь були загороджувальні загони чи якось без них обійшлися? ***

Не були\ обійшлося. Взагалі-то рівень тодішньої суспільної моралі навряд чи дозволяв би подібне явище, адже це ще не психічно хворі німці або москалі часів Другої світової.

*** А що в цих всіх арміях в ті роки як масово стріляли дезертирів без суда і слідства? ***

Стріляли, після короткого слідства та короткого суду. Французи можна сказати що масово.
В худліті це описано здається у Гайдара, де розстряли батька головного героя-підлітка.

*** Чи теж якось обійшлися і масово не розбігалися? ***

Росіяни розбігалися. Австро-угорці в принципі також ( окремою темою було потрапляння в російський полон ) Французи масово намагалися. За італійців та румун я промовчу.



№162405, 2024-01-03 19:34:38  підтримати
Alex_71

Dmytro

Наші законодавці не думають. Наші законодавці не хочуть нічого приймати, що не популярне. Гончаренко пропонує всіх демобілізувати через 18 місяців. А давайте взагалі всіх демобілізуєм, а що? Однак, Гончаренко розуміє, що він пропонує популістичну хєрню, яку ніхто не прийме. Однак, попіаритись є бажання.
Далі, во Франції в 40-му році дали відповідь на твоє питання, що далі, якщо не підуть. Почитай. І що тебе так зачіпило блокування банківських рахунків? Особисто найбллючіше? Там багато можно чинників засіяти. Люди різні. Є ті хто за будь-яких обставин не підуть. Будуть ховатись, тікати. Таких відсотків 10-15. Є ті, хто точно підуть. Таких так само 10-15 відсотків. Вони переважно вже в армії. Решта буде в тій чи іншій мірі діяти в залежності від обставин. Для них треба сформувати умови, щоб заставити піти в ТЦК. Просто умови треба створити такі, що похід в ТЦК не означав однозначного призиву, а на похід означав перехід на нелегальне існування. Тоді з тих, хто прийшов, можна бути набирати поповнення. І 500 тис. це така цифра. Вона не про реальність, вона про піар атаку на Залужного. Дехто все ще думає про вибори. А на виборах, коли вони там будуть, імовірно будуть інші дійові фігури.
№162404, 2024-01-03 18:57:21  підтримати
Dmytro

Alex_71

Про Ізраїль я і написав тому що в нас дійсно унікальна ситуація, яка вимагає унікальні рішення. Умови І Світової на фронті з сучасним суспільством. Не розумію до чого тут Гранада чи Афганістан.

1944 я навів за аналогією: це була хвиля масової мобілізації на третій рік війни. Мобілізували усіх, кого пропустили влітку 1941, гнали по суті під дулом автомату.

У ІІ Світову німці розстрілювали за дезертирство і навіть за невиконання наказів. Англійці, американці й багато інших провоювали менше року в такому ж режимі як зараз Україна. Не відомо якби провалилась операція у Нормандії й вони спробували ще мобілізувати людей, що б з того вийшло.

У І Світову розстрілювали усі головні учасники, включно з англійцями. Точково, але всі знали що цей крайній захід є і його використовують. Деякі німецькі історики потім розкритикували свої суди за невелику кількість смертних вироків і схоже ця критика змінила підхід у наступну війну.

Також у І й ІІ Світові війни новини з фронту в Англію і США йшли через тотальну цензуру.

Українська армія вже запровадила стільки інновацій за цю війну, поєднала радянську зброю з західними боєприпасами. І добре, що не боялися, що хтось посміється як це з дронів скидувати гранати, ганяючись за поодинокими орками чи БМП.

Головне питання:
Наші законодавці думають, що народ піде воювати щоб не заблокували рахунки в банку. Очевидно не підуть, бо це неспівставні речі, далі що?
№162403, 2024-01-03 15:39:19  підтримати
Alex_71

Dmytro

Навіть Ізраїль воює зараз свою найдовшу війну з 1940х років, а ще не минуло і 3 місяців. І вони вже відпустили частину солдат додому, а центробанк країни просить діяти пом'якше щоб не почати фінансову паніку.

Ну а США коли проводили операцію проти Гренади чи Панами, то взагалі не проводили мобілізації. А СРСР в Афганістані 9 років строковиками обходився. Якщо ти не бачиш недоречності в порівнянні війни Ізраілю і Хамасу з війною України з Росією, то про що ми говоримо?

Зараз або мобілізація і загороджувальні загони на кшталт червоної армії у 1944 році

Заградотряды с 42-го взагалі-то були. А як там з загороджувальними загонами у німців було в 43-45? А американці і англійці як загороджувальні загони формували? А в 1914-18 десь були загороджувальні загони чи якось без них обійшлися? А що в цих всіх арміях в ті роки як масово стріляли дезертирів без суда і слідства? Чи теж якось обійшлися і масово не розбігалися?
№162402, 2024-01-03 13:47:09  підтримати
Кеннан

*** В світовій історії ніхто такого не робив ***

Тут згоден, все так.
№162401, 2024-01-02 23:26:02  підтримати
Dmytro

Alex_71

В якій армії, що опинялась у подібній ситуації, не розстрілювали на місці дезертирів? Зараз або мобілізація і загороджувальні загони на кшталт червоної армії у 1944 році або кардинальні зміни. Спроба повторити 1944 рік знищить країну, залишається креативити.
У мене навпаки викликає подив ідея накладати законодавство про мобілізацію, яке писали з ІІ Світової на сучасне освічене суспільство, яке живе здебільшого у містах, активно подорожує і обмінюється інформацією.

Навіть Ізраїль воює зараз свою найдовшу війну з 1940х років, а ще не минуло і 3 місяців. І вони вже відпустили частину солдат додому, а центробанк країни просить діяти пом'якше щоб не почати фінансову паніку.


І далі в нас буде ще одна критична проблема, яку потрібно вирішити першими у світі: у нас катастрофічно впала народжуваність і ще й виїхало 8 млн, а країна не встигла стати багатою. Раніше після війн був хоча б бебі бум. Всі будуть дивитися на наш креатив, якщо у нас буде бажання вижити як нація, критикувати, сміятися і чекати чи щось спрацює.
№162400, 2024-01-02 22:16:35  підтримати
Alex_71

Dmytro
Воюют всі по черзі це все дуже цікаво але як би -то м'якше, нездійсненно. В світовій історії ніхто такого не робив і мабуть не тому, що ти найрозумніший винайшов велике ноу-хау.

Кеннан

Я про ідею. Щоб всіх спонукати встати на військовий облік і встановити засоби виклику. Коли відсутня мобілізація, то здійснити це незрівняно простіше, ніж коли для всіх очевидна загроза. Які сама засоби використовувати, то деталі. Головне результат, щоб ті хто на облік не встав отримають міри примумусу.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010