Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№162547, 2024-04-22 08:50:48  підтримати
Dmytro

синпод

Було багато прогнозів щодо строків цього голосування, тому природно, що один з них влучив у ціль. Але можливо це не лише випадковість. Так ось: у підсумку справдився прогноз, що проголосують у середині квітня, коли у достатньої кількості республіканських конгресменів вже пройдуть праймеріз.

Також ФТ підсвітили цікавий момент: Трамп особисто майже не критикував закони, ухвалені у суботу. Його шавки, включно з сином - так, а на Трампа щось вплинуло. Можливо, причина більше в Ізраїлі, ніж у нас, але все ж є надія, що якісь домовленості за кулісами були сильно зламані в результаті атаки Ірана на Ізраїль.


Кеннан

Війна зробила усі вигадані сюжети прісними, наприклад, погані хлопці. Кістяк Азова це ті підлітки, які палили фаєри і влаштовували бійки на футбольних матчах 15 років тому. Дивився на них тоді й думав: які дебіли. А виросла наша головна надія на перемогу в цій війні.

Зараз час поганих хлопців. Навіть у маркетингу мої конкуренти, які працювали в сіру/чорну, дуже гарно потролили орків у соц мережах навесні 2022. Це ті, хто взагалі не платили податки і крутили найцинічнішу і найдокучливішу рекламу українцям. А почалась війна і вони виявились значно кориснішими за мене.
№162546, 2024-04-22 03:27:54  підтримати
kassiop

№162545 Оп-а, оп-а, оп-а. А тут просто міфологія твориться і це над подіями реального світу!
Просто "Врятувати рядового Раяна", але вивернуто і навпаки!
Сказочок у світі багатенько, і практично у кожному сюжеті - виклик є несподіваним для протагоніста (насправді для читача/слухача, який не всезнаючий, інакше навіщо він сприймає цю інформацію...)
№162545, 2024-04-21 22:11:01  підтримати
Кеннан

Оскільки тема справедливості змінилась іншими, в т.ч. і останнього повідомлення - продовжив би та з позицій "ніщо не нове під місяцем" прокоментував би центральну частину №162527.

По-перше подібну історію, у незначних варіаціях, я вже декілька прочитав в інтернеті цієї весни, раніше подібного не зустрічав.

По-друге сам сюжет трохи нагадав мені термін що мав широкий вжиток 90 років тому - "перековка" ( а потім швидко вийшов з лексикону )

По-друге це нагадало мені історії які розповсюджували новостворені в Україні в 90-х та нульових протестанські церкви або церкви подібні їм, про їх "новітнього героя" - страшенно проблемного ще в недалекому минулому хлопця, який завдяки їх релігії повністю вирішив свої проблеми і зараз став успішним членом суспільства, ну і паралельно звичайно вірним прихожанином їхної церкви.

Але ось у творах світової култьтури, - кіно та літературі, - як раз здається подібного не пригадую. Саме напряму повязаного з війною, т.я. сюжет коли більш або менш проблемна молода людина потрапляє в армію у мирний час та "перековується" як раз зустрічався у минулому сторіччі, в т.ч. і в радянському кино, хоча правда особисто не дивився.
№162544, 2024-04-21 22:02:35  підтримати
kassiop

Ну і аналіз від YIGAL LEVIN по наводці з О. https://t.me/yigal_levin/65659
№162543, 2024-04-21 20:00:02  підтримати
kassiop

Так, що, любі друзі, "Ніщо не нове під місяцем" ("Ничто не ново под луной", "Nil novi sub luna"), та й під сонцем теж.

Ничто не ново под луною:
Что есть, то было, будет ввек.
И прежде кровь лилась рекою,
И прежде плакал человек...

Н. Карамзин

"Что было, то и будет,
и что делалось, то и будет делаться,
и нет ничего нового под солнцем.
Бывает нечто, о чем говорят: "смотри, вот это новое",
но это было уже в веках, бывших прежде нас..."

Книга Екклесиаста, или Проповедника, гл. 1, ст. 9-10
№162542, 2024-04-21 19:45:56  підтримати
kassiop

Белковський у розмові із Фейгіним надав ретроспективу подібних "відхилинь від принципів" і навіть воєн через особливості персонального політичного суперництва на найвищих щаблях влади у США.
https://youtu.be/bc8kTGKVP2A?si=WmE13SH2...
№162541, 2024-04-21 17:44:51  підтримати
Alex_71

синпод

Очевидно, что если бы не Трамп, то консенсус бы был. Ну были бы отдельные "упоротые" личности, не без этого, но их бы было 30 человек на весь Конгресс. Но фактор Трампа и фактор выборов влияет сильно. Тот же Майк Джонсон. Какие правильные вещи говорит в последнее время. А сколько тянул?
На самом деле, если бы не военная обстановка, то с точки зрения наблюдателя-исследователя было бы любопытно проанализировать последствия явления трамиизма. И как все это продолжалось бы в случае поражения Трампа осенью, либо в случае победы. Чисто любопытно. Но в нынешних условиях такие эксперименты не ко времени.
№162540, 2024-04-21 12:49:00  підтримати
синпод

Alex_71:

«Американці завжди приймають єдине правильне рішення. Після того як перепробують все інше»

Ну да, не без того.

Результаты голосования в Палате Представителей

Демократы: 210 за, 0 против
Республиканцы: 101 за, 112 против, 1 воздержался
( https://clerk.house.gov/Votes/2024151 )

Очевидно, что межпартийного консенсуса (в отношении помощи Украине) больше нет. Что сильно напрягает.
№162539, 2024-04-20 20:48:20  підтримати
Alex_71

«Американці завжди приймають єдине правильне рішення. Після того як перепробують все інше» (Уінстон Спенсер Черчілль).


№162538, 2024-04-16 00:38:35  підтримати
kassiop

Кеннан №162535 Моя основна думка там була, що саме повноцінного процесу мобілізації, як може жорсткого, але все ж здорового суспільного механізму не було, навіть теоретично.
Тут, до речі відмінність від підходів росіян у бою та організації. Чув думку, що кацапи спочатку намагаються прорватися на найважчому участку, а потім легше на деморалізації здобувають все інше. При мобілізації навіть за пару днів повбивали навіть айтішників із Москви.
У нашої влади підхід протилежний – вже не «домовимося», а «закінчиться воно (якось само) десь посередині» (при чому середина діями кацапів переміщується по нашій території). Виправдання –«не надали», «не підтримали», «зрадили» (в якійсь мірі справедливо), але при цьому – ніяких своїх дій (крім виключень-пасионаріїв далеко від вершин та ресурсів).
Можливо, тобі видніше, коли добирали трохи, дійсно - це було село, але там не живе більшість населення і воно там не саме активне, живучи на дохід від паїв (без особливої роботи та статків). Розрахунок був, напевно, перебитися до перемоги наступу 2023, Ф-16, закидати іншими вундер-вафлЯми, а тепер ні снарядів немає, ні солдатів, і постійний відступ. А кацапи не дурні – можуть піднатиснути і прорватися!
Бачиться підхід акторів та продюсерів - блиснути у трейлері / демо, а потім відпочивати особливо при небезпеках.
№162537, 2024-04-16 00:03:16  підтримати
kassiop

Dmytro №162534 Ресурс на мобілізацію – це лише частина ресурсу на забезпечення перемоги, причому досить воєнно-командний, суворо адміністративний (не рокет сайенс і не соціальна психологія). Звісно, треба без неявок на суд, переносів, можливо навіть без недоторканості приміщень. На мінімалках – це військові трійки. В якомусь вузькому сенсі Алекс правий - суть бути солдатом – це замість того, щоб тобі свої зробили погано, і навіть болісно вбили – є шанс ще трохи пожити солдатом, а може і перемогти і вмерти колись від старості. Це буде діяти на маси.
Про Полтаву - погано що на першому кроці все зупинилося, і для ухилянтів немає навіть теоретичних загроз.
На 100% всіх забрати не вдасться – навіть при СРСР були такі, як Копчений, якого не призвали, але діяти треба в тому числі і страхом, невідворотньо караючи ухилянтів (у тому числі заочно виїхавших) – немає навіть спроб!
Про нацистів – там війна вже закінчилася, і якщо б хтось був нелояльним – йому б пригадалося все. Можна розглядати всю Німеччину як такий величезний концтабір де всі трималися. Так, можна було виїхати – але емігрантом із досить пташиними правами.
Зек-он: окоп або смерть. Смерть виберуть одиниці з навіжених, працює на 98%.

Ось одна історія ухилянта з ТСК (нічого особливого, якщо є час) https://youtu.be/Peqg26KCaH4?si=w2zKop3f...
№162536, 2024-04-15 13:39:12  підтримати
Кеннан

*** Хочется правда спросить, а почему с Кучмой ни у кого никаких вопросов не возникало. ***

В смысле ?
№162535, 2024-04-15 13:36:23  підтримати
Кеннан

Починаючи від учора слово справедливість, в модифікацях, тут прямо зустрічається у більшій частині дописів ( до цього декілька днів зустрічалося у більшій частині дописів за загальним сенсом ) До речі не впевнений що згоден з останніми реченнями 162530, - існує думка про те що мобілізація в українських селах таки була проведена, якщо не мобілізація на фронт то мобілізація в армію, і проведена з рівнем залучення не набато нижчим ніж в Європі в часи світових війн ( не СРСР, ок )
А взагалі то воно ймовірно безпрецеденто часто повторюється вже декілька років, далеко не тільки в Україні.
№162534, 2024-04-15 09:36:25  підтримати
Dmytro

Alex_71

Реальність у тому, що світ змінився, ворог змінився і Україна змінилась за ці 2 роки.
А ми сподіваємось, що те, що гарно спрацювало навесні 2022, працюватиме і надалі. Хоча вже у 2023 працювало погано, а у 2024 вже жахливо буксує.

Що зробили орки, коли в них виник серйозний дефіцит солдатів, який призвів до Ізюмської операції?
Так, зробили мобілізацію, як і діди у ІІ Світову. Але ще зробили 3 речі, бо методи дідів зараз не дають того ефекту навіть у диктатурі орків:
1) примусово залучили десятки тисяч зеків;
2) примушують гастарбайтерів;
3) обманюють індусів і непальців.
Хрін би вони досягли якихось успіхів без зеків.

І оскільки ми не можемо робити такий треш, то потрібно нелінійно підійти до вирішення питання як на це відповісти, а не робити те, що вже півтора роки не працює.


kassiop
Яка в'язниця? Де держава візьме ресурс щоб зробити повноцінний кримінальний процес? Альтернатива повноцінного процесу - СРСР з масовим Гулагом. В Україні до дезертирів, які просто повернулися додому (!) і ні від кого не ховаються, доходять руки тільки через півтора роки, і то не до всіх. На днях був сюжет Суспільного про вручення повісток у Полтаві, то працівники ТЦК сказали, що тільки у Полтаві 30 тисяч чоловіків отримали повістки і забили на них.

Тобто співвідношення 10% військовослужбовців (контрактники + мобілізовані) проти 30% тих, хто явно ухиляється. І по решті 60% співвідношення буде тим самим, тому і буксують усі рішення.
Навіть 30% нацистів не посадили до в'язниці, тільки керівництво, СС і найбільш одіозних, а отже ризик в'язниці для звичайного ухилянта мінімальний.

Тому перше завдання: як зробити закон, який захочуть виконати хоча б 90%?
№162533, 2024-04-15 00:23:26  підтримати
kassiop

Примус – це лише один бік явища, скажімо так, захисту. Тут треба мислити принципами. У принципа є витратна частина – те що його послідовник потрібен зробити, відповідальність за це і позитивна – громадянство, життя у спільній соціальній сфері. Алекс, здається, ти занадто вузько розумієш примус як тільки насильство керування над вже мобілізованими, а кого не змогли – «то шо поробиш».
Дійсно, можливо не всіх можна, навіть примусом, заставити бути добрими солдатами, але ухилянтів не можна лишати просто так – вони повинні сидіти у в’язницях, лишатися (частини) майна, позбавлятися прав (і родичі теж).
Якщо б все вирішувалося тільки примусом, то диктатури типу СРСР вже б давно все і всіх захопили, але у них не вийшло контролювати занадто багато вимірів, і системи із суспільними контрактами та справедливим вирішенням суперечок виграють (можливо не так швидко, як хотілося).
І тут закони мирного часу повинні бути змінені (із переслідуванням зловживань, звісно). І до житла можна під час облав заходити, і зупиняти на вулиці. І економічний тягар повинен бути пропорційним капіталам – адже все умовно буде втрачено при поразці.
А в Україні просто іде використання ресурсів за інерцією, ніякої додаткової роботи не ведеться (крім обосіблених пасионаріїв). І дійсно, це шлях до «злиття» навіть відсталим примітивним людожерницьким системам.

№162532, 2024-04-14 20:13:11  підтримати
Alex_71

Все це не про справедливість. Хтось захищає, а хтось шукає собі виправдання. Хтось живе в Харкові, а хтось у Львові (прилітає по різному). Де тут справедливість? Є потреба в людях. Добровільно вже значної кількості не буде. Не буде кому воювати, то доведеться просто здатись. Чудес не буває. Тому мобілізація це примус. І економіка під час війни зазнає важких втрат. Ми ще поки дуже легко все проходимо. В нас ще не ввели ніякого обмеження споживання і майже не підвищували податки. Зараз збираються акциз на паливо піднімати. І якщо війна буде продовжуватись все буде гірше. Бо справа про виживання, а не покращення. І якщо ти Dmytro цього не хочеш прийняти, то ласково прошу до реальності.
№162531, 2024-04-14 17:26:29  підтримати
Dmytro

Alex_71

Ок, уявімо війна триватиме ще рік. Зараз військові відверто говорять, що підрозділи в окопах укомплектовані на 20-30% від штату. Скільки буде тоді? Чи не очевидно, що нинішня система зараз досягає піку можливості й далі може настати тотальна криза?

І така ж криза і у економіці, яка не тільки про гроші (яких теж величезний дефіцит), але і про базові потреби населення. Єдина різниця цієї зими між нами і орками - у нас вона була дуже м'якою, у них - навпаки, морозною і сніжною. Тому стільки комунальних катастроф взимку і проблема з повенями зараз.
Якщо наступна зима виявиться гіршою - хто ремонтуватиме водогони, систему опалення, водитиме громадський транспорт? А орки вже роблять все щоб там і без погоди був колапс. У цих сферах ситуація з кадрами така ж як і на передовій.

Мій батько у лютому влаштувався працювати на те ж комунальне підприємство, на якому він починав кар'єру 50 років тому. Минулого тижня там ще був і прильот, коли поранило усю зміну. На щастя, усіх не серйозно, але ж блін, дідусі не все можуть робити і навіть їх вибивають.
Молодь сидить вдома, бо простіше одразу піти у військомат, ніж на комунальне підприємство. Жінки - це одиничні випадки.

Тому що буде через рік з такою системою, якщо війна не завершиться?


Щодо аргументу хто не хоче у військомат, воюватиме за орків - він не працює, хоч його і тягнуть скрізь, а особливо військові. Обгрунтовано чи ні, люди сподіваються, що встигнуть виїхати, якщо фронт посипеться.
№162530, 2024-04-14 12:19:49  підтримати
kassiop

Dmytro, Alex_71
Однозначно на боці Дмитра. Хотів раніше написати, але він у декількох дописах навіть краще сформулював та навів доводи.
Особливо, щодо учасників АТО вже досить сильно іде перехід ліній справедливості, у порівнянні із непризовними – це великий удар по мотивації, та і для інших у розгляді майбутнього.
Alex, можливо і слушна, але водночас якась великомасштабна аргументація – «втратите все». Навіть для прикладу бізнесу, треба оптимізувати, щоб було менше негараздів, ніж у сусідів конкурентів, але для війни це не підходить. Треба більш конкретні правила та мотивації – критику відсутності, намагання сформулювати – цілком підтримую Дмитра.
Фактично, у Алекса найслабша ланка що «у подібних випадках війни демобілізації не було» - вобночас сам навів приклад Ізраілю, другий приклад – та ж Росія у цій кампанії – фактично після контракту вже і злочини встигли наробити (там правда був мухліж із строками – на словах рік, а в контракті – два, але в нас і 2 років немає).
Не треба говорити про «повну», або «масову» і саме «демобілізацію». Розширені відпустки із якоюсь мінімальною зарплатою, або довші відновлення. Взагалі не «демобілізація» а «ротація» більш підходить.
Ізраїль – взагалі ідеальний приклад, ще й жінок беруть!
І пільги для військових не бутафорні повинні бути -реально це повинен бути «вищий клас» суспільства. Колись читав що у німців у Другу світову була чітка та досить справедлива система обліку військових «небезпек». Найвище – перша лінія, «0», потім до, здається 40 км, потім далі у тил, вівся облік часу.
По суті, мобілізації в Україні ще не було, і тепер незрозуміло, чи вона здатна її зробити. Був потік добровольців, потім на заміну посилали із держпідприємств. А організувати справедливі правила, відповідальність, виконання у failed state не можуть, нажаль, і прикриваються якимись напівмірами.

№162529, 2024-04-14 09:39:29  підтримати
Alex_71

Dmytro

припини жити в нереальному світі. То що ти пишеш може працювати лише при відсутності масової війни. А як починається масова війна, то іде мобілізація. Звичайно, можливо було спробувати організувати по зразку Ізраіля. Тобто всі служать, проходять підготовку у мирний час, а у випадку великої війни кожен знає куди повинен прийти і що робити. А так, то коли ммасова мобілізація, то вона до кінця війни, чи там припинення великих бойових дій. Окрім втрати придатності по здоров'ю та окремих одиничних підстав. Все решта не працює і працювати не буде. А щодо кріпака Зеленського? Ти б думав, що пишеш. Не стануть служити в армії України підуть в армію Росії. Там питати не будуть. А щодо бізнесу? То якщо росіяни прийдуть, то бізнес закінчиться сам собою. Вони тут у мене в Ірпені - Бучі були. І в Херсоні. Всі хто це пережив всі все зрозуміли. Я розумію, що хочеться мирно жити - гроші заробляти. Але, то ж не наш вибір був все почати.

№162528, 2024-04-13 17:19:12  підтримати
Dmytro

Alex_71

Я тому і пропонував щоб майже усі обов'язково служили дуже короткий строк.
Бізнес вже десятиліттями відкатав схему продажу дорогих, складних і навіть шкідливих продуктів або підписок: безплатні пробники, перший місяць за 1 долар, перший кредит під 0.01% і тому подібні. Майже ніде в інтернеті не зустріти підписку без великої знижки на початку, бо найперша задача - щоб усі спробували з усвідомленням, що відмовитись і припинити дуже легко.

Раптом виявиться, що 2-3% саме у армії знайдуть сенс життя і укладуть контракт, а це вже половина потреби. Для них це буде крутіше ніж Бійцівський клуб, решта продовжать служити короткі строки і повертатися до мирного життя.

У нас же у чоловіків є 2 варіанти:
1) умовно вільна людина;
2) кріпак Зеленського до перемоги.
І всі питають чому воно не заходить, де патріотизм, де почуття обов'язку і так далі. Замість того щоб подумати наскільки життя в Україні змінилося з ІІ Світової і що якщо купа інших речей з тих часів вже давно не працює, то чому мобілізація повинна працювати?
№162527, 2024-04-13 09:48:38  підтримати
Alex_71

Dmytro
Ти уяви собі як всі ці реєстри звести до однієї кучі? Це ж треба якось зробити. Це потребує часу і людей. Далі, ну виявили вони, що Вася Пупкін живе за такою-то адресою. Як йому повістку вручити? В квартиру дзвонити - він не відкриє. Засідку на вулиці робити? З декількох людей з поліцією? А потім він скаже, що я там не живу, а ви зі своєю службою здоров'я щось помилилися, я вже рік як переїхав в інше місто.
А так, треба щоб самі прийшли. Ти в кого відстрочка прийдуть більш-менш, їх можна відразу в окремий список, а з іншими працювати.
Зрозуміло, що багато-хто буде ховатись, але суттєва кількість не буде (різні люди) так і будуть людей набирати. Да ї ті хто ховається, рано чи пізно попадуться і з них може получитись непогані військові. В мене приклад є. В мене в дружини однокласник, 40 років, мамин син, через неї в молодості офіцер і вилетів з армії (якусь дівчину завагітнив, мама все зруйнувала бо "вона йому не пара", а вона була дочкою когось вищестоячих, ну і все). Далі жив в селі, бухав, на вигляд був ніби не я його на 13 років старший, а навпаки. Почалася мобілізація, майже два роки ховався боявся зайвий раз на вулицю вийти. Реально ховався весь час. Врешті-решт "знайшовся". Мама щось бігала в ТЦК "рішати", япочатку служив на кордоні біля дому, потім перевели на навчання. Зараз проходить підготовку, йому все подобається, отримує гроши, став схожий на людину. Повинен ротним стати. І він задоволений. Отримав сенс життя. І в країні є такі люди їх теж потрібно знайти і потрібно, щоб сами вони дозріли.
А у нас ті ж ТЦК (про корупцію мовчу, окрема тема). Як їм мобілізацію проводити. Люди живуть невідомо де. Зареєстровані там, працюють сям, живуть може в іншій області. Як їм повістки вручити. Вот і закінчується дурнею, що по вулиці ходити до людей чиплятися. Особливо по селам, там і народ менш грамотний, і сховатися важче.

№162526, 2024-04-12 22:45:37  підтримати
Dmytro

Alex_71

Та навіть і це оновлення даних взагалі не потрібне. Міноборони вже почало збирати все в єдину базу. А так всі дані вже є:
Податкова знає де хто офіційно працює.
Служба здоров'я знає хто в якому населеному пункті реально живе і чим хворіли.
Мінюст знає в кого скільки дітей.
Пенсійний фонд - хто виховує дітей-інвалідів і сиріт, у кого дружина з інвалідністю, всю історію роботи за 20 попередніх років.
Прикордонники - хто перебуває за кордоном, окрім підкорювачів Тиси і тих, хто опинився на окупованих територіях, але ці категорії і так випали назавжди для воєнкоматів.
Міносвіти - які у кого дипломи.
МВС - які категорії прав на авто, судимості.

Якщо з цим законом повістки все одно залишились як є з полюванням на вулицях, то якої інфо бракує державі?
№162525, 2024-04-12 18:09:28  підтримати
Alex_71

Dmytro

Сприйняття ситуації Зеленським, в багатьом, формується тими, хто навколо нього. А там теж народ невисокої якості. Ситуація із законом про мобілізацію саме про це. Адже якісь мудакі йому порадили зробити весь цей треш з його прийняттям. Щоб ніби-то, то військові вимагають півляма, а він не впевнений. Далі, що це не він суб'єкт ініціативи, а кабмін, а потім не до нього питання, а до Ради. Ну мені все було зрозуміло відразу і всім розумним людям теж. Можна ж було і без закону обійтись, але було бажання скинути відповідальтність за непопулярну міру.
Врешті-решт все можна звести до того, що всі повинні протягом 60 днів прийти і подати данні, де вони і хто вони. Всі хто прийшов повинні отримати якусь ксіву. Далі, без цієї ксіви нікуди. В жодну організацію. Хто без ксіви - штраф, потім другий більший, потім і кримінальну можна вводити. При цьому прописати, що якщо прийшов оновити данні. то тебе протягом тих самих 60 днів ні куди не тянуть, щоб не було як зараз, сьогодні в ТЦК, завтра медкомісія, післязавтра поїхав на полігон.

№162524, 2024-04-12 15:11:34  підтримати
Dmytro

Alex_71

я вже писав, що питання не у моїй думці, а у сприйнятті ситуації Зеленським. Не я хвилююсь, а наша влада почуває себе невпевнено і тому робить дурню.

Наприклад, цитата з Блумберг (виділено мною). І якщо журналіст це пише, значить йому це сказав хтось із близького оточення Зеленського:

Ukrainian authorities are worried that President Volodymyr Zelenskiy is vulnerable to a Russian disinformation campaign that will seek to undermine his authority.

Kyiv is bracing for a Kremlin-sponsored narrative that will seek to exploit doubts about the president’s standing in an effort to destabilize public trust, particularly among Ukrainian frontline troops, according to a person familiar with Zelenskiy’s thinking who spoke on condition of anonymity.

https://www.bloomberg.com/news/articles/...


А щодо депутатів - питання не у переобранні, вони і так знають про свої мізерні шанси. Вони живуть серед людей і роблять бізнес з людьми, на яких це сильно вплине, тому одразу в приватних розмовах казали, що блокування рахунків не пропустять. Я боявся і не вірив до останнього, що цей треш завернуть, але таки завернули, встигнувши наробити багато шкоди однією погрозою.
Президент, їхній лідер, не хоче брати відповідальність на себе. Хазяїн у кущі, слуги за ним.
№162523, 2024-04-12 14:08:46  підтримати
Alex_71

синпод

Да помощь от США уже выглядит как издевательство. Вообще странный регламент, когда спикер ставит на голосование что хочет, а что хочет не ставит. Ладно бы поставил и голосов не набралось, а так вообще какая-то срань. И это Трамп еще не президент. А если вдруг станет? Хотя Трамп вообще загадочная субстанция. На первый взгляд ведет себя как явный росийский агент. И риторика, и люди вокруг него типа Манафорта и Майкла Флина. С другой стороны и Джавелины поставил (не бог весть что, но при Обаме и этого хер допросились), прессовал европейцев про 2% военного бюджета, обложил санкциями Норд Стрим (и это главное, что ломает уверенность в том, что он чистый российский агент). Если бы не это Норд Стрим достроили еще б году в 19-м если не раньше. Поэтому есть надежда, что он вредит нам не тупо по заданию Москвы, а просто чтобы Байдену насрать, а сама Украина ему где-то пофиг.
С другой стороны администрация Байдена. Сначала получив прямую информацию о предстоящем вторжении от самого Путина и прочих источников не только не продемонстрировали желания этому воспрепятствовать (в конце-концов США нам формально ничего не должны, скорее морально за Будапешт), но своими действиями (вывод посольства, отказ в предоставлении оружия, уговаривание Зеленского свалить) практически поощряли агрессию. Далее, решение предоставить какое-то оружие принималось издевательски долго. а по многим позициям давалось издевательски мало. С одной стороны спасибо за это, но часто получалось как в примере, что мне надо 100 тысяч на операцию, иначе умру и добрый дядя Сэм дает 75. И вроде и сильно помог, но ни хера проблему не решил. А ограничение по применению только по территории Украины? В Рашу нини... И даже когда сами бьем по НПЗ начинается издевательские разговоры. По этому поводу версия, что Бернс тогда с Путиным о чем-то таком договаривался кажется вполне правдивой. Единственное, непонятно, а что США взамен получили?

По Европе, то возможности у нее ограничены, однако, снаряды от ЕС, снаряды по Чешской теме, вроде еще кто-то нашел. Если все это будет реализовываться, то позволит как-то перекантоваться с годик. Это по боеприпасам. С оружием не так все хорошо, но как есть. Наступать в таких условиях вариантов не просматривается, но держать фронт от обвала может и удастся. А там, может ситуация изменится, или в Раше, или в Штатах, или в Европе. Может везде.
С энергетикой назревает большая проблема. Скорее всего опять будут отключения по графикам и т.д.
Вобщем Раша не имея достаточно сил победить на поле боя пытается разрушать изнутри и Украину, и Европу, и Штаты.
У нас вон будут качать проблемы с электричеством, пытаться бегать с идиотскими идеями об окончании срока полномочий Зеленского. А нас вон на Dmytra это даже как-то подействовало. Хочется правда спросить, а почему с Кучмой ни у кого никаких вопросов не возникало. Опять же с мобилизацией. Этот цирк с законом. Самое смешное, что какой-то крайней необходимости в изменении закона не было. Было желание Зеленского скинуть вопрос непопулярного решения на Раду. и встречного нежелания мудаков из Рады принимать это на себя. Смешные люди. Когда будут следующие выборы нифига не ясно. А когда будут, то скорее всего почти никто из них никуда не изберется. Но отдать себе в этом отчет - это очень трудно.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010