Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№158834, 2019-02-19 21:22:54  підтримати
Valentyn

На следующей неделю лечу в Грузию. Хочу (всегда было интересно), узнать мнение месных о Саакашвилли.
Согласен с Кенноном, нет ничего постыдного в том, чтобы проиграть выборы.
Одно время Михо был для меня кумиром. Его же действия в украине, носили скорее негативный характер. Да, иногда полезно встряхнуть болото, но в основном он занимался популизмом и провокацией. Скорее актер, при чем плохой, нежели политик
№158833, 2019-02-19 16:47:18  підтримати
Alex_71

То що, для Грузії краще було б, якби не було Саакашвілі? Просто така доля реформаторів. Їм дуже рідко залишаються вдячними.

Так отож. Електорат не шанує реформаторів. Не зважаючи на те, що реформи бувають дуже корисні. Однак позитивні результати приходят через роки, а незручності виникають відразу. Оскільки серед наших політичних лідерів немає бажаючих пропрацювати максимум одну каденцію, отримати на себе весь негатив і піти лекціїї читати, а різні наступники скористаються твоєю працею, то... Та й реформ більшість не бажає. Хотять долар по 8, зарплату 700 євро (теза Гриценка) і пенсію з 55 років, і газ дешевше. І не бажають осягнути, що це неможливо.
№158832, 2019-02-19 15:20:46  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
З самовигнання

***И де теперь Саакашвили. ***

То що, для Грузії краще було б, якби не було Саакашвілі? Просто така доля реформаторів. Їм дуже рідко залишаються вдячними.
№158831, 2019-02-17 23:14:44  підтримати
Кеннан

*** И де теперь Саакашвили. Почему благодарные грузины плохо его поддерживают на выборах? Поляки в начале 90-х Мазовецкого тоже на выборах прокатили, а ведь реформы Бальцеровича - это правительство Мазовецкого ***

Cам по себе факт поражения на выборах нормален ( особенно не разгромного ), и для Грузии и для Польши, любимый тут кое-кем британский политик тоже выборы проигрывал.
Вот для русских, в их системе оценок, это ненормально, политик проигравший выборы неуспешен а то и идиот.
Но в целом у Грузии да и у Саакашвили дела идут средне, согласен, несмотря на реальную историческую победу в 2004-2008 - создание экономической и социальной модели альтернативной РФ и конкурентной ей
№158830, 2019-02-14 22:03:34  підтримати
торео

№158812,
Alex_71

враховуючи невідворотність або майже невідворотність великої війни з росією, все це малює складні перспективи для нас в найближчі роки.
№158829, 2019-02-14 19:18:54  підтримати
Dmytro

kot23

Схоже, що кістяк виборців Зеленського - якраз та частина молоді, яка не підтримувала Євромайдан. Плюс сьогоднішні студенти, які 5 років тому іще навчались у школі.
Одна з його перших гучних заяв була про російську мову.
І у нього дуже мало концертів у Західній Україні.
№158828, 2019-02-14 17:26:44  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
З самовигнання

Я навіть не підозрював, що Зеленський є лідером президентських перегонів.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/1...

Невже і справді Зеленський - реальний кандидат? Я вважав, що його рейтинг "дутий", і що респонденти при опитаннях не хочуть задумуватись, чи не хочуть відповідати щиро, а відповідать, як виразився мій племінник, "по приколу". Однак, якщо його популярність дійсна, то... то виходить, що молодий електорат, ті, що вчинили революцію гідності, зараз настільки розчаровані результатами, що готові проголосувати за будь-кого.

Світовий тренд: виборці настільки розчаровані елітами, що радо голосують за позасистемного кандидата.
№158827, 2019-02-12 18:24:32  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
З самовигнання

Alex_71 (№158826)

Я тебе зрозумів. Але щодо синиці і журавля, то не зовсім так. Якщо синиця тебе ніяк не влаштовує, то най з нею, тою синицею. Тоді краще вже за журавлем погнатись. Але ти вважаєш, що журавлів зовсім нема. Власне, в цьому я з тобою майже згоден.
№158826, 2019-02-12 17:44:33  підтримати
Alex_71

kot23

Я мав на увазі не коверти, а твій приклад з невеликою фракцією С і великими фракціями А і В.
А твій приклад з конвертами, то як історія про синицю і журавля. Тільки в нашому випадку здається немає ні синиці, а ні журавля. А є вибір між поганим і дуже поганим. Причому Петя, то скоріше погане (хоча на другому строці можливо ще гірше), а інше в кращому випадку погано, а імовірніше дуже погано. Оскільки швидкий прогрес на внутрішньому напрямку майже неймовірним, а наламати дров на зовнішньому дуже імовірно, та й на внутрішньому теж. Тобто, незважаючи на невдоволення через масу рішень внутрішньої політики, і небезпеку того, що в випадку другого строку просування може взагалі зупинитись (буде відсутній стимул майбутніх виборів), все ж таки той вектор за яким ведеться політика Петруччо в вірному напрямку. А от інші можуть і цього не забезпечать.
№158825, 2019-02-12 16:45:15  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
З самовигнання

До чого тут Золота акція? Якесь непорозуміння: або ти мене не зрозумів, або я теба. Суть рішення досить просте: ти маєш сам для себе виставити планку "good enough": мовляв, я задовольнюсь сумою Х. Якщо в першому конверті сума менше за Х, то треба міняти конверта, бо якщо сума в першому конверті тебе не задовольняє, то менша сума в другому конверті тебе не засмутить, а от якщо там більша, то ти будеш задоволений. Якщо ж сума в першому достатня (більша за Х), то навіщо міняти? Так само і з президентом: якщо тебе Порошенко задовольняє, то міняти не треба, бо може стати гірше. Якщо він тебе не задовольняє, то міняти треба обов'язково.
№158824, 2019-02-12 10:57:42  підтримати
Alex_71

kot23

Твоя історія про "золоту акцію" дуже цікава, але...
"Золотої акції" наші персонажі не мають, і не будуть мати. Рада буде сильно фрагментована. Фрпкцій буде багато, крім того, кожна фракція може складатись з груп, інтереси яких не завжди співпадають. Тому теоретично зрозуміло на практиці нездійсненно.

А щодо переконання когось, то я такими ілюзіями на страждаю. Я просто пояснив свої погляди.
№158823, 2019-02-11 22:54:54  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
З самовигнання

Alex_71 (№158812)

***Вы шото пишетте, но страшно далеки от народа.***

Аааа, ти, виходить, приближений до народу! А раз приближений, то, безумовно, знаєш істину. Все зрозуміло! :)

Хоч я іронізую, але багато з чим з тобою погоджуюсь. Менше з тим, не все приймаю.

***Ну приходит условный Зеленский или Гриценко на Банковую. Ну назначает главу своей администрации, дальше что? Партий своих у них нет, людей нет, денег на парламентскую компанию тоже нет. Ну Зеленскому, теоретически, может помочь Коломойский, но Коломойский тоже поиздержался. Идти просить денег у Ахметова и Фирташа? ***

За правилами постсовкової олігархічно-бандитскої політтусовки все так і є. Нагорі може бути лише найсильніший пахан зі своїми прибічниками, або той, кого найсильніший пахан чи пахани підтримують. Ті, що зараз біля влади тільки такий спосіб дій і сприймають. Але існує і інший спосіб дій. Наприклад, тобі треба прийняти якийсь закон. Але в ВР є лише невелика фракція С, яка тебе підтримує. Зате є набагато більші фракції А і В, які твій законопроект не підтримають. Що ти робиш, ти готуєш законопроект. Крім того, ти готуєш ще два зовсім інших законопроекти, на зовсім інши теми, один, який явно до вподоби фракції А, але зовсім неприйнятний для Б, і інший, який навпаки, гріє душу фракції Б, але дуже не до впродоби А. А далі - починається звичайна торгівля, ти обіцяєш одним відкликати другий законопроект , іншим - третій законопроект, в обмін на підтримку твого першого законопроекту. В результаті може вийти, що тільки твій перший і найважливіший законопроект проходить, а обидва інші похоронять. Що тобі і треба. Це і є розумне лавірування. Ти не посварився ні з А, ні з Б, навіть більше, ти, наче пішов обом назустріч, але добився свого. Звичайно, просто на папері, то не проста справа - грати в такі ігри, потрібна велика робота, і я не бачу, хто з кандидатів здатний на таке. Звісно, що не Юля, і не Бойко, і не Гриценко. Про Зеленського - мовчок, не знаю, на що він здатен. То ж, як я писав у №158808, теоретично, без більшості в ВР можна працювати, але практично ця генерація української влади не таке не здатна.

***Вы исходите из мнения, что в Украине работают институты. ***

Інститути завджди якось процюють, поганенько, в першу чергу на власну кишеню, але працюють. Зрозуміло, що дуже важко, чи й неможливо ці інститути в одночас поміняти і заставити працювати як треба.

Я тут поспілкувався з одним знайомим. Він лаяв корупцію, продажність чиновників і роозповідав, як воно має бути. І тут же поділився тим, як він дав хабаря таможеннику щоб провезти машину через кордон без черги. Образився, коли я сказав, що він своїм хабарем підтримав корупцію.:) Звичайно, я його дещо тролив: хто зна, чи в подібний ситуація сам би не заплатив. :)

***исходя из внешних факторов Порох вне конкуренции.***

Зовсім неочевидно. Навіть більше, я б сказав, досить сумнівне твердження. Ти хочеш сказати, що той, хто раз наступив на граблі знову на них не ступить? Або, більш доступно і більш відповідно сучасним реаліям, той, хто спричинив ДТП має менше шансів спричинити другу ДТП? Життя показує, що це зовсім не так. Тобто твоя аргументація, що набивши гуль Порошенко порозумнішав, мене не переконує.

Тут насправді така справа: треба вирішити для себе, міняти чи не міняти те, що є зараз: адже може бути краще, а може і гірше! Мені це нагадує математичну задачку, досить просту, але з хитрістю: парадокс двох конвертів. Я дещо змінив формулювання, щоб наблизити до теми розмови. Отже, є два однакові конверти з невизначеною сумою грошей у кожному. Відомо, що в одному сума в 10 раз більша, ніж у другому. Тобі дозволяється вибрати один із конвертів, відкрити і перерахувати гроші. Але сума в іншому конверті тобі невідома, вона може бути в 10 раз більшою, а може, в 10 раз меншою. Тобі пропонується вирішити, або залишити конверт собі, або поміняти на інший. Це рішення останнє: назад поміняти вже не можна. Питання: чи можна за таких умов оптимізувати процес так, щоб максимізувати задоволення кінцевим результатом (чи мінімазувати розчарування)?
Або, іншими словами, якщо таких пар конвертів декілька, чи можна максимізувати шанси отримати більшу суму?

Як на мене, то ця задача - це модель прийдешних виборів президента.
№158822, 2019-02-11 10:25:53  підтримати
Alex_71

В свое время значительный урон нанесли им реформы Саакашвили у себя в стране.
Которые показали что уменьшить в разы коррупцию и быстро поднять жизненный уровень на постсоветском пространстве можно и без нефти.


И де теперь Саакашвили. Почему благодарные грузины плохо его поддерживают на выборах? Поляки в начале 90-х Мазовецкого тоже на выборах прокатили, а ведь реформы Бальцеровича - это правительство Мазовецкого. У нас Яценюк тоже "реформы" проводил (кстати много полезного сделал, хоть и воровал и сам, и команда (многие продолжают)), а сейчас имеет рейтинг в размере статпогрешности, в отличии от обещающих снизить цену газа.
Это я к тому, что делать реформы - это делать себе политическое харакири. У нас таких нет. И ни один из кандидатов быстро их делать не будет. Этого не хочет большинство электората. Поэтому если вы хотите быстрых и эффективных реформ, то не ищите среди кандидатов их проводников. Их там нет. Ищите другие критерии.
Я же не говорю, что Петя хороший выбор. Я говорю, что в наших реалиях хорошего выбора нет. Петя мне кажется меньшим из зол среди трио лидеров. Возможно я ошибаюсь в Зеленском, я не знаю какой он может быть президент.
№158821, 2019-02-11 08:01:00  підтримати
Dmytro

Кеннан

https://www.bloomberg.com/news/articles/...

У росіян у вересні з'явились проблеми із транспортуванням нафти із Новоросійська через Босфор. Тепер вони чекають на прохід вдвічі довше.

Можливо, це просто випадковість, що ситуація на Азові почала загострюватись в той самий час. А можливо "привернули увагу".

Європейцям потрібно постійно нагадувати наскільки відмороженими є росіяни. Італія та Угорщина готові хоч сьогодні зняти з них санкції. А ще цілий ряд країн італійців із радістю підтримають у цьому питанні.
Знову ж таки може це і випадковість, що інцидент у Керченській протоці стався перед розглядом продовження санкцій.
№158820, 2019-02-11 02:29:41  підтримати
синпод

"Чёрный лебедь" - термин Насимма Талеба в отношении неожиданного, малопредсказуемого события со значительными последствиями.
№158819, 2019-02-11 00:23:45  підтримати
Кеннан

В свое время значительный урон нанесли им реформы Саакашвили у себя в стране.
Которые показали что уменьшить в разы коррупцию и быстро поднять жизненный уровень на постсоветском пространстве можно и без нефти.

А вот привлечение внимания к ситуации в Цхинвальском регионе ( поддавшись на провокацию ) нанесло урон не Москве, которая наоборот расцвела на этом привлечении внимания, но Тбилиси

№158818, 2019-02-11 00:17:14  підтримати
Кеннан

*** Наши возможности ограничены ***

Кэп.
Потому и спросил - каким образом сейчас мы можем наносить им максимальный урон. Ясно что обваливать нефть и отключать платежные системы мы не можем.

Ответ - привлечением внимания к ситуации в регионе Азовского моря ( ценой риска жизнями десятков наших ) и запуском чорных лебедей, которых запускаем не мы, но мы можем помочь, причем кому как и чем - неизвестно. Секретно
№158817, 2019-02-11 00:10:20  підтримати
Кеннан

*** Да моряки попали в плен. Но никто не погиб ***

с точки зрения урона, при противобортствах двух сторон, пленные стоят недалеко от убитых. Ближе чем раненые, например

*** привлечение внимания к ситуации в регионе Азовского моря ***

т.е. один из компонентов максимального урона для РФ - это привлечение внимания к ситуации в регионе Азовского моря. Спасибо, буду знать. Чьего внимания, кстати ?

*** Про "черных лебедей" объяснять не буду ***

Заклинания не нужно объяснять, согласен. Умный и так поверит, а дураку сколько не объясняй - не поймет
№158816, 2019-02-10 23:55:03  підтримати
Alex_71

Кеннан

Урон той стороне - это показать, что они полные отморозки и кладут на "свободу судоходства". Плюс совершенно четкая позиция в отношении моряков, привлечение внимания к ситуации в регионе Азовского моря. Да моряки попали в плен. Но никто не погиб, а военные на войне обязаны рисковать для выполнения задачи. То есть, небольшой ценой (как бы это цинично не звучало) достигнут определенный эффект. Наши возможности ограничены. Про "черных лебедей" объяснять не буду. Захочешь сам найдешь и поймешь, а нет, то и нет.
№158815, 2019-02-10 23:42:52  підтримати
Кеннан

Поход через пролив принес урон нам - десятки наших попали в плен, часть ранены. Об уроне для той стороны пока неизвестно.
Томос в сочетании с "и т.д." не совсем понятен, явление уникальное.
Заклинание "помочь с чорными лебедями" тоже не понял. Т.е. ну может быть диверсионная активность, блокады. Или это про военно-воздушную активность ?
№158814, 2019-02-10 20:36:19  підтримати
Alex_71

<і>Каким образом ?</і>


Вопрос риторический. Любым. Россия все сделает сама, нужно находить способы помочь ей. Томос, поход через Керченский пролив и т.д. это все не большие, но поводы помочь с черными лебедями.
№158813, 2019-02-10 17:10:45  підтримати
Кеннан

*** То есть, задача наносить России максимальный урон ***

Каким образом ?
№158812, 2019-02-10 11:31:02  підтримати
Alex_71

kot23 и Valentyn

Вы шото пишетте, но страшно далеки от народа. О каком лавировании вы говорите. Ну приходит условный Зеленский или Гриценко на Банковую. Ну назначает главу своей администрации, дальше что? Партий своих у них нет, людей нет, денег на парламентскую компанию тоже нет. Ну Зеленскому, теоретически, может помочь Коломойский, но Коломойский тоже поиздержался. Идти просить денег у Ахметова и Фирташа? Прекрасная идея, но чем эти люди тогда лучше нынешних "политиков"? Чтобы с кем-то о чем-то договориться, то нужно иметь позицию на переговорах. Какой у них ресурс? Теоретическая возможность создать на парламентских выборах свою фракцию в ВР? Но насколько она будет влиятельна и велика? Без голосов в ВР они не смогут назначить ни генпрокурора, ни главу СБУ. Чтобы их получить (голоса) нужно будет предложить категорию приемлемую большинству более чем Грицак и Луцик. Где эти люди, кто составит это большинство, как обеспечить договоренности? Более того, даже поставив своих людей на эти должности где взять людей с которыми те будут работать, как обеспечить лояльность аппарата?
Вы исходите из мнения, что в Украине работают институты. К сожалению это не так, институты в Украине не работают. Каждый чиновник рассматривает свой некий властный или административный ресурс как способ ведения бизнеса. То есть монетизация своего ресурса в финансовый или политический капитал. Чтобы эти люди хоть что-то делали еще и в исполнении своих должностных обязанностей они должны иметь монетизацию своих полномочий. Если вы им предложите 2-3 тыс. долларов зарплаты чтобы они просто выполняли свои функции, то это работать не будет. Не с этими людьми. Там 10-15% будут работать не из соображения бизнеса. Остальные тупо занимаются вымогательством и воровством, демонстрируя выполнение своих обязанностей только по самым заметным вопросам, чтобы не потерять должность. Причем, часто, именно демонстрируя, а не выполняя. Чтобы институты заработали нужно тотальное переливание крови, а кем заменить имеющихся, а чем гипотетические новые будут лучше старых? Вон минюст в 14 году заменили, но старые были "отморозки" тупо работающие на мафиозную вертикаль, а новые "отморозки" тупо работающие на свой карман. Вообще, закон им не интересен, только деньги. Может это и лучше, но не сильно. А ведь типа новые люди. Почему для медреформы поставили Супрун? Потому, что не смогли найти никого из Украины, кто готов бы был и мог бы хоть как-то ее проводить, а не тупо обогащаться продавая свой ресурс на закупках лекарств и медоборудования, как было всегда. Отсюда такая шальная истерика и противодействие Супрун. Оказалось что ее нельзя купить (человек из другого мира).

Теперь о кандидатах. У Украины есть две угрозы: внешняя (здесь понятно) и внутренняя - коррупция госаппарата. Ни один кандидат не имеет ни возможности, ни желания реально побороть коррупцию. Это невозможно в нынешних условиях за время своей каденции. Это вопрос десятилетий. Меньше в условиях демократии (даже украинской) невозможно. Ни один из кандидатов не имеет или не обнародует своих позиций по внутриэкономических проблемам. Это не нужно массовому электорату. Массовому электорату пытаются всунуть популизм. Понижение цены на газ, мораторий на продажу земли (просто убивал бы на месте), тупая раздача денег "сэкономленных субсидий". Эекторату не нужна "суровая правда".
Проблема внешняя, здесь Порошенко номер 1. Он уже понял, что договориться с Россией невозможно, пока Россия сильнее. То есть, задача наносить России максимальный урон, чтобы решить свои проблемы тогда, когда Россия из-за безумности своей политики понесет серьезные потери, что вызовет внутренню нестабильность. Когда это произойдет? Хез. Может через год, а может через 10. Есть масса случайных факторов, которые могут сработать, а могут и нет. Главное самим раньше не начать валиться. Порох уже получил свой Иловайск, ДАП и Дебальцево. Как говорит Арестович он уже приобрел свой опыт захоронив несколько кладбищ из-за своих ошибок. Юля или Зеленский должны будут захоронить свои кладбища, чтобы прийти туда где Порох сейчас.
То есть, исходя из внешних факторов Порох вне конкуренции. Внутреннюю политику Зеленского я не понимаю, Юлю за газ, тарифы и мораторий я бы просто пристрелил. Гриценко недоговороспособен и не имеет ресурса. Садовый имеет не высокий рейтинг не имеет явных предпочтений перед Порохом по внутренней политике и без вариантов уступает во внешней. Если бы баллотировался Турчинов, то я бы мог проголосовать за него. Но он небаллотируется, потому что не имеет шансов.
Ляшко, Вилкула, Бойко не вижу смысла комментировать.
Главная угроза сейчас из-вне. Если там будет провал, то внутрення политика может вообще потерять значение. Поэтому выбор в пользу Пороха очевиден. Нет, я с удовольствием проголосовал бы за Черчилля или Тэтчер. Но, увы...
№158811, 2019-02-09 08:52:36  підтримати
DmP

Гриценко ... персонаж, який ніколи ні з ким не зміг домовитись про спільнодію. Ні спільнодію по горизонталі ні на створення своєї командної вертикалі. І зза того - перманентно-некомандний "гравець".
Персонаж, який не мав і не має ідеології (=методології досягенння цілей). "за все гарне проти всього поганого" навіть без розшифровки, що саме є гарно а що погано не кажучи власне про засоби досягнення - не ідеологія.

І це - всерйоз розглядається як претендент на президентство? Мабуть, це може бути тільки у нас :( . Чи може просуватись з боку тих, хто прагне таки перевести країну в стан failed state :(
№158810, 2019-02-08 21:33:41  підтримати
Valentyn

Alex_71
У Гриценко я вижу один недостаток, который меня смущает. Потенциально он должен договариваться и убеждать Садового и Вакарчука (последний хоть и не принимает участие в гоке, но имеет свой электорат). Помимо аккумулятивного эффекта, это дало бы информационный толчок в его компании. Но он не смог. Значит вряд ли особо сможет договариваться и на посту президента.
По поводу Зеленского. Ну как минимум не хуже Пороха.
Назови своего кандидата.
И еще. Не высшая это математика быть Президентом. Уникальных знаний не надо. Не сложнее это, чем создать, к примеру средний бизнес. Как правило, топ менеджер среднего бизнеса успешно управляет и крупной компанией.
Важнее, как заметил kot23, умение лавировать или "петлять" по нашему.
Но мы изначально видим одно гавно в кандидатах.
Зеленский- клоун и раб Коломойского, который будет представлять его олигархический капитал (чем он хуже олигархического капитала Порошенко я не знаю).
Гриценко- хороший мужик не профессия.
Ни одного кандидата, способного осуществить рывок в стране нет. Она, тем не менее, идет в тренде с остальными странами. Будет рост- она будет примерно так же расти. Будет падение- чуть меньше остальных падать. Зависит от коньюктуры рынка.
Про Турчинова. Я бы ему памятник поставил после его смерти. Они с Яценюком приняли страну в самое ужасное время. Они- не Порошенко сохранили ее. Но памятника достаточно. кризис менеджер нужен для стабилизации и передачи в руки страны (компании) другому.
Я уже даже не склонен считать, что Юля (хотя все равно на мой взгляд худший из возможных вариантов) развалит страну.


Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010