Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№162372, 2023-12-06 14:54:17  підтримати
DmP

№162371, Dmytro

"У нас 2 альфа-самці. Запхати язики вони можуть тільки якщо..." - ну от не так!!!!

нас вчать (і правильно вчать), що "маленька радянська армія не переможе велику радянську армію". А щоб не бути "радянською армією" - треба не уповати на владну вертикаль, а розвивати компетенції і повноваження на місцях. Чим нижчий рівень прийняття рішень (за адекватної кваліфікації на місцях) - тим вони швидші і адекватніші ситуації.

Маленька автократія не переможе велику автократію.
№162371, 2023-12-06 13:44:08  підтримати
Dmytro

синпод

що ж поробиш, якщо Зеленський не поєднав у себе в голові просту конструкцію і не змирився з нею:
Якщо президент не здатен сам керувати військом:
-> потрібно уповноважити генерала

Якщо генерал досягне перемоги:
-> він стане головним конкурентом президента на виборах
Інакше:
-> країна зазнає поразки і керувати буде нічим

У орків є один єдиний альфа-самець, який втручається у керівництво військом, а Герасимов - "клоун" і "придурок". І це їхня сила і слабкість.

У нас 2 альфа-самці. Запхати язики вони можуть тільки якщо повториться лютий 2022: якщо орки прорвуть серйозно нашу оборону і почнуть загрозливий наступ. І то не факт, що запхнуть, та і ну його такий сценарій.
В інших випадках 2 українці - 3 гетьмани. І їх справді 3, з урахуванням Єрмака.

Заява Залужного, що він не ітиме в політику, нікого не заспокоїть: Зеленський сам обіцяв, що іде всього на один строк. Прозріння Зеленського - фантастика, йому ж оточення втовкмачило в голову, що він Найвеличніший Лідер Сучасності, Людина Року в Світі.
Якщо б він прозрів, то зрозумів би, що другий строк не дає йому особисто нічого гарного, і що можна не паритись, якщо після нього керуватиме Залужний, і що єдині, хто повинні паритись - це його найближче оточення, бо вони крали західну допомогу і їх чекатиме варіант Фірташа, тільки зв'язків Фірташа вони не мають.
Але ж якби він був здатен вчасно прозріти, то не пішов би у президенти, сподіваючись домовитись з путіним.

Тому залишається відставка Залужного і сподівання, що Зеленський має достатній інстинкт самозбереження щоб призначити когось толкового.
№162370, 2023-12-06 11:27:12  підтримати
синпод

Dmytro:

"На мою думку, єдиний нормальний вихід з цієї ситуації - якщо Залужний сам добровільно подасть у відставку... Відставка Зеленського нереальна."

А ещё можно выстрелить себе в ногу. А лучше сразу в лоб. Правда, тогда непонятно зачем были десятки тысяч убитых, сотни тысяч раненных и миллионы беженцев. Зачем, когда можно было сдаться сразу и без жертв?

Вариант, что все засунут язык в жопу умерят амбиции и будут вместе работать на победу, конечно же, не рассматривается. Фантастика на другом этаже. Но раз так, то победа ещё этажом выше.


№162369, 2023-12-05 21:15:41  підтримати
Dmytro

DmP

Навіть якщо завтра піде кардинал, що принципово зміниться?
На його місце призначать одного із заступників: Татарова, Шурму чи когось подібного. Свого часу Богдана замінив Єрмак. Стало краще? Як ніколи не ставало краще і з іншими кардиналами інших президентів. Питання ж у Зеленському, який підбирає собі оточення з таких же, як він сам.
№162368, 2023-12-05 15:20:28  підтримати
DmP

Дехто схоже що небезпідставно стверджує, що відсутність довіри між двома ключовими фігурами розпалена та підігрівається третьою ключовою фігурою...
Відставка Зеленського нереальна - а, може, проблема в тому що нереальною насправді є відставка "зеленого кардинала"?
№162367, 2023-12-04 19:44:36  підтримати
Dmytro

DmP

На момент обрання Зеленського війна тривала вже 5 років. Тому дійсно йому довірили керувати під час війни. Те, що більшість з 73% пошкодували згодом про свій вибір, нічого не змінює: іншого "легітимного" у нас немає.
№162366, 2023-12-04 17:32:57  підтримати
DmP

№162365, Dmytro
"73% вирішили що він керуватиме країною під час війни" - та ладно.
давай коректніше описувати, що саме звучало і за що саме тоді були голоси: 73% підтримали, що він подивиться в очі пу, зійдеться з ним посередині чи навіть не посередині бо "армія/мова/віра" це взагалі не туди бо не важливо якою мовою і як будуть називатись вулиці, по яким вони поїдуть на шашлики.
№162365, 2023-12-04 15:07:33  підтримати
Dmytro

І щодо конфлікту між Зеленським і Залужним.

На мою думку, єдиний нормальний вихід з цієї ситуації - якщо Залужний сам добровільно подасть у відставку. Відсутність довіри між двома ключовими фігурами у війні призведе до катастрофи.
Відставка Зеленського нереальна.
73% вирішили що він керуватиме країною під час війни - йому і керувати. Враховуючи, що звільнити Залужного він не може з політичних причин, сподіваюсь Залужний таки ухвалить раціональне рішення.
№162364, 2023-12-04 13:55:49  підтримати
Dmytro

Зараз вже назбиралось стільки випадкових співпадінь, що дійсно виникають питання:
Конгрес блокує допомогу США на 60 мільярдів
Угорщина блокує допомогу ЄС на 50 мільярдів
Суд у Німеччині зробив майже неможливою допомогу на 8 мільярдів
Польща, Словаччина й Угорщина фактично блокують перевезення товарів через кордон

І це все протягом 2 місяців.

Якщо уявити, що завтра буде підписано беззубий Мінськ 3, то це буде катастрофа тільки для України. Центральна Європа сильно здивувалась, що ми можемо бути настільки потужним конкурентом, якщо вступимо в ЄС. Їм вигідніше мати буфер, який постачатиме дешеву робочу силу.
Західним країнам звичайно хотілося б вже перегорнути сторінку цієї війни.

У нас залишається тільки один козир - ризик військової поразки України. Чи вистачить цього щоб отримати швидкий вступ до Нато? Поки що виглядає, що ні.
Чи прокинуться союзники, якщо орки перейдуть у потужний наступ? Теж можуть довго думати.

Але якщо ми не отримаємо швидкий вступ до Нато, Україні гаплик. Мільйони людей не захочуть жити в перспективі постійної підготовки до війни і поїдуть просто жити. Інвестицій також не буде без Нато. Тому не отримати цей пункт в процесі перемир'я дорівнює поразці.

Тому схоже єдиний варіант зараз - це ризикувати і вважати, що всі ці події - просто випадковості, які скоро вирішаться.
№162363, 2023-12-02 19:43:24  підтримати
Кеннан

А за Угорщину.
В за Хорватію.
С за Словенію.
Д подивлюсь хто вийде в березні.
Е за того хто вийде в березні.
Ф за чехів.

Найсильніша В, найслабша Е або Ф, скоріше Е але буде видно після березня.
№162362, 2023-11-26 15:56:56  підтримати
Rosl_79

синпод

Як на мене, твоя гіпотеза хибна. Клаф після розриву з Тейлором (сезон 81/82) тренував ще більше 10 років і довів, що може бути успішним і без Пітера. Мало виграв? Можливо, хоча в той період ліверпульські клуби відверто домінували в Англії, доки чемпіонат у 1989-му не виграв Арсенал. Єврокубків англійці були позбавлені, тому як би зіграла в них дуже цікава команда Клафа 1988-1990, ми ніколи не дізнаємось.

№162361, 2023-11-26 13:05:32  підтримати
синпод

Rosl_79:

"а що вигравав Тейлор без Клафа?"

Насколько мне известно, ничего. Вообще ничего. И даже близко не подбирался к самому завалящему титулу.

Что наводит меня на мысль: Клаф был директором, а Тейлор - главным инженером. Первый много бегал, раздавал интервью, организовывал, мотивировал и тушил свет перед уходом. А второй тянул лошадку. Мелочами занимался, вроде тактики, тренировки, изучения соперника. Клаф был хорошим организатором, но средним тренером. А Тейлор, наоборот, был неплохим тренером, но никудышным организатором.

Это гипотеза. Легкое ощущение от прочитанного и просмотренного о Клафе за последнее время.

Кстати, спасибо. Благодаря тебе у меня пробудился интерес к английскому футболу 70-ых, вообще, и к Клафу, в частности.

№162360, 2023-11-26 11:50:21  підтримати
Rosl_79

синпод

Якщо вирвати з контексту один факт, тоді можна казати як ти. Насправді це був перший трансфер Ноттінгема аж за 14 місяців, тому легко зробити висновок, що клуб пішов на надвитрату, щоб отримати зіркового гравця.
І трохи в іншу тему. От ти все писав - цей трофей Клаф виграв з Тейлором, цей теж. Безумовно, в них був дуже ефективний дует. Але чому не поставити питання інакше - а що вигравав Тейлор без Клафа?

№162359, 2023-11-26 09:47:28  підтримати
синпод

Rosl_79:

"Команда з зовсім невеликим бюджетом"

Слухи о нищенском бюджете Ноттингема несколько преувеличены. Например, в феврале 1979 года они установили трансферный рекорд, купив Тревора Френсиса за более чем миллион фунтов стерлингов. В два раза побив предыдущий рекорд ( https://en.wikipedia.org/wiki/Progressio... )

Не так уж и нищенствовали. Если бы хотели, то и автобус бы обновили, и многоразовую посуду приобрели бы. Миллиона на это за глаза хватало.


№162358, 2023-11-25 12:38:09  підтримати
Rosl_79

№162357 синпод
Слухай, в будь-якому разі це був Ноттінгем Форест. Команда з зовсім невеликим бюджетом і в 70-ті, яка до того ж в 80-ті зіткнулася з загрозою банкрутства.

Цитати:

«Уходя вечером, он (Клаф) гасил свет во всех кабинетах, чтобы сэкономить на электричестве; волновался, достаточно ли в кассе наличных, чтобы в конце недели заплатить молочнику; переживал, что однажды утром появится работник газового хозяйства и отключит их от центрального отопления».

Суп в одноразовой посуде с сандвичами перед матчем, завёрнутая в газету картошка с рыбой – после. «В это трудно поверить сейчас, но мы выходили на «Хайбери», «Олд Траффорд» или «Анфилд» после трёх часов, проведённых в автобусе, в наших желудках плескался супчик, а мы всё равно пытались победить», – пишет Стив Ходж.

...к финишу «Форест» доковыляли девятыми. Ковылять пришлось на всё том же раздолбанном старом автобусе, на котором команда в те годы отправлялась на выезд утром в день матча, а сразу после игры возвращалась обратно.
«Автобус настолько старый, что мы можем заявиться на ралли Лондон – Брайтон [ежегодная гонка на старинных автомобилях]», – жаловался Клаф.


І на цьому фоні Ноттінгем Клафа у 80-х тричі здобував третє місце, двічі вигравав кубок ліги і виходив в півфінал кубку уєфа, де програв Андерлехту через купленого бельгійцями суддю, що було доведено в суді.
Гравці Ноттінгему Стів Ходж, Ніл Вебб, Дес Уокер і Стюарт Пірс грали за збірну Англії на ЧС і ЧЄ.

№162357, 2023-11-25 10:52:38  підтримати
синпод

Rosl_79:

Смысл поста был не в том, чтобы подвергнуть обструкции Брайана Клафа, а в том, чтобы проиллюстрировать субъективность. Не только составителей рейтинга FourFourTwo, но и твою тоже. Заранее согласен, я тоже субъективен.

P.S. Спасибо за поправки, но даже по твоим данным выходит, что Клаф без Тейлора выиграл только два Кубка Лиги - самый малозначимый из английских турниров.
№162356, 2023-11-24 21:05:50  підтримати
Rosl_79

№162355, синпод

"Смейся, смейся громче всех, милое созданье" (с)

Клаф виграв два кубка європейських чемпіонів. Клаф вийшов в півфінал кубку уєфа 83/84 (без Тейлора). Клаф виграв два кубка ліги з Тейлором (78-79) і два без Тейлора (89-90).
Ноттінгем вибув з АПЛ в 93-му, повернувся наступного сезону і одразу взяв третє місце в АПЛ. Вибули вони в сезоні 96/97.

А Лобановський, при всіх його чеснотах, зміг тільки здобути два контракти в Азії. В Європі він нікому не був потрібен.

№162355, 2023-11-24 13:14:26  підтримати
синпод

Rosl_79:

"Это просто смешно! - нагло повторял Паша Эмильевич.

Если говорить о субъективности и предвзятости, то кое-чьё мнение, что Брайян Клаф тренерски выше Лобановского, вызывает куда более гомерический хохот.

Тот самый Клаф, который по его личному признанию в детали не вникал, а всё поручал своему помощнику - Питеру Тейлору (без которого, замечу, никогда ничего не выигрывал). Тот самый Клаф, что был изгнан из Лидса спустя 44 (сорок четыре!) дня после назначения. Тот самый Клаф, что в последний год карьеры вывел Ноттингем из высшей лиги. Да так прочно, что обратно они попали только пару лет назад. Тот самый Клаф, что запомнился не столько тренерскими подвигами, сколько нарочито эпатажными высказываниями на британском телевидении.

Так что субъективность, кто на каком месте в воображаемой табели о рангах - это дело такое. Мы все этому подвержены.
№162354, 2023-11-24 11:45:02  підтримати
Rosl_79

№162352,
синпод

Селтік 1965-1974 - вищий за збірні Нідерландів і ФРН 70-х ???

"- Грустно, девицы - ледяным голосом сказал Остап.
- Это просто смешно! - нагло повторял Паша Эмильевич."


№162353, 2023-11-22 22:05:09  підтримати
торео

№162349,
синпод

я б підтримав. але тоді треба зменшити тайми до, не знаю, може 30-35 хвилин
№162352, 2023-11-19 14:35:20  підтримати
синпод

50 лучших команд всех времён и народов. Конечно субъективно. А как иначе?

Но обратите внимание, кто на 20 месте :)

https://www.fourfourtwo.com/features/ran...
№162351, 2023-11-13 17:33:31  підтримати
DmP

№162349, синпод

"... "чистое время". ... хоть точно понятно, сколько ещё осталось. В любой момент матча."

Глядачам на трибунах; гравцям - так, буде ясно, скільки ще треба грати
Телевізійникам (та рекламодавцям) - ні. не буде ясно, коли закінчиться трансляція. І скільки є часу на рекламу

Особисто мені здається, що ВАР для офсайдів може бути автоматичним. На важливих (=дорогих) матчах витрати на відповідним чином встановлені камери та відповідну відеоаналітику не матимуть особливої ваги - за загальної згоди, що для динамічної гри міліметри різниці, по якій точці міряти, не мають бути принципово важливими. По найближчому до воріт незеленому пікселю, що асоційований з гравцем а не з газоном ).
Момент пасу (початку швидкого переміщення мяча від гравця) теж відеоаналітика з картинки цілком може фіксувати.

А далі - алгоритм простий: якщо ігровий фрагмент закінчився результативно - за дуже простим запитом асистента натисканням на кнопку запускаєтсья алгоритм пошуку і аналізу останнього пасу. Якщо він не ок - десь там запалюєтсья всім очевидна лампочка типу як при заступі при стрибках в довжину.

мда, і відмінити відносно сучасну поправку що якщо пас йде на атакуючого гравця, який демонстративно не бере участі в епізоді - то це не офсайд. Чесно кажучи, це взагалі не зовсім чесно, бо навіть якщо він мяча і не торкається -але відволікає увагу оборонців. Значить, приймає участь в епізоді.
Бо якщо цю "неактивність" атакуючого гравця приймати до уваги - то чому тоді не приймається до уваги "неактивність" оборонця, який може проігнорувавши епізод десь там мандрувати на протилежному від епізоду фланзі? Чи в момент пасу замре десь поруч з атакуючим гравцем а не буде рухатись на перехоплення?

№162350, 2023-11-13 17:07:53  підтримати
olma

У Польщі сьогодні відбувається перше засідання новообраного Сейму. Все іде за процедурою. Вибрали Голову (Маршалка) Сейму ним став Шимон Головня (Szymon Holownia)- голова опозиційної партії ІІІ шлях. Він набрав 265 голосів за, а за кандидатку від колишньої керівної партії PiS E.Вітек тільки 195.

І хоча презедент Дуда (пісовець) за конституцієї (яка не є досконала) номінував ПіС і Моравецького як партію,що набрала найбільше голосів, на формування нового уряду РП, він, вочевидь, не набере голосів в парламенті. І трохи згодом колишня опозиційна коаліція, яка зараз має більшість сформує уряд, виберуть Дональда Туска на прем'єра.
Що для України думаю, вельми позитивно. Туск буде провадити більш проєвропейську політику, і сподіваюся, додатково підтримуватиме Україну у Брюселі, сподіваюся, також, що буде більш узгоджена і ясна позиція Польщі щодо України.
Оці проблеми з ембаргом, з перекриттям пропускних доріг на кордоні нікуди не дінуться, але є шанс на їхнє розв'язання в порядку тристоронніх переговорів Варшава - Брюсель - Київ. Натомість майже напевно україно-польським стосункам більше не будуть заважати проблеми історичної пам'яті з часів 2 світової війни, які у ПіС стояли чи не на 1 місці.
№162349, 2023-11-10 10:35:37  підтримати
синпод

О чём спор? Влияет ли ВАР на интенсивность. Разумеется, да. Остановок больше - интенсивность меньше. Насколько это существенно? Без данных - спор голословен. На мой взгляд, куда больше ВАРа интенсивности вредит симуляция.

P. S. Вообще-то, давно пора ввести "чистое время". Да, на интенсивность это не повлияет, но хоть точно понятно, сколько ещё осталось. В любой момент матча.


№162348, 2023-11-09 18:36:32  підтримати
Dmytro

Щодо офсайдів можна було б спростити, визначаючи його за положенням бутс. Далі залишається тільки встановити момент пасу і комп'ютер дуже швидко скаже чи в цю долю секунди нападник був ближче до воріт.
Також було б непогано щоб у таких випадках ВАР одразу казав головному арбітру зупиняти гру, не чекаючи завершення епізоду.Про забастовки на полі, якщо команда вважає що "бригада лажає" ? Або про акції протесту на трибунах в цьому ж випадку, яки змушують ставити гру на паузу - ?

За бажання можна передивитися матч Челсі Барселона щоб побачити звідки взялися ці 9 хвилин до другого тайму.


А це до чого ? Вся гра взагалі то моніториться, і переглядаються всі епізоди які вважають за потрібне переглядати. Звичайно сам по собі цей нагляд на іннтенсивність гри не впливає.

До того, що у багатьох моментах суддя швидко ухвалює рішення, не бігає до бокового і не вислуховує розповіді обох команд. Наприклад, якщо не зафіксував пенальті за гру рукою, часто гра триває і тільки у випадку помилки її зупинять. Не зупинили - апеляцій немає, купа часу зекономлена.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010