Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160844, 2021-04-15 17:08:42  підтримати
Кеннан

*** як, до речі, і у попереднього президента, але то інша тема. ***

Імхо друга частина терміну Порошенко - один з найгірших періодів української історії цього сторіччя ( безвіз просто календарно припав на цей час, готувався він роками "в пакеті" з молдавським та грузинським, про нього на своїх бігбордах писав ще Ющенко в січні 2010 року )
№160843, 2021-04-15 17:01:27  підтримати
Кеннан

*** или утерется и уйти, как в Турции ***

Какой Турции ? а) Самолет был сбит в Сирии ( с территории Турции, да ), б) После этого никто никуда не уходил.

*** а с США? Начать глобальную войну, которую они не могут выиграть? ***

Глобальная война ( оружием а не экономикой, дипломатией, идеологией и культурой ) между Москвой и Вашингтоном уже пол-столетия потенциально всегда заканчивается одинаково ( и в т.ч. поэтому отсутствует в реале ) И в 1973, и в 2014, и даже в каком-то 1996 или 98
№160842, 2021-04-15 16:21:20  підтримати
торео

№160838,
ans

запевняю тебе, путін абсолютно адекватний в межах оцінки ризиків і наслідків. чорта з два він погодиться загинути за державу чи ще там за щось. він грає роль неадекватного, бо це дає йому джокер при підвищенні ставок, щоб західні лідери не розуміли чи піде він до глобального кінця, чи просто блефує.

туреччина - член нато, між іншим. на відміну від китаю. ну а у китаю є свої інтереси.
я не виключаю, що росія з китаєм розписали договорняк як молотов з рібентропом: китай підтримує росію по україні, росія підтримує китай по тайваню.


№160841, 2021-04-15 15:58:26  підтримати
ans

№160840 Dmytro

Я не вірю, що на час втечі Янукович самостійно ухвалював якісь рішення. Скоріш за все, йому подавалася команда з Кремля. Зрозуміло, що ніхто б це гівно не чіпав, але якби він досидів до виборів або до якоїсь дострокової передачі влади в Україні ніяких зачіпок у росіян не було, навіть для на все готових друзів-спільників. Втеча потрібна була Кремлю, аби теревенити про державний переворот
Якби зараз росыяни були налаштовані на вторгнення, то не брякали б зброєю і не стягували війська, а утнули б якусь провокацію на кшталт – правосєкі захопили село та скоїли нову Хатинь, чи Сонгмі, чи Самашки. Зараз на конфлікті сфокусовано багато уваги, все відстежується таке утнути навіть росіянці не зважаться, якщо притомні. Якщо непритомні – говорити нема про що.

№160840, 2021-04-15 14:34:47  підтримати
Dmytro

№160839

ans
Тут не обов'язково навіть безумство. Просто мало хто може приймати зважені рішення коли є загроза життю у вигляді протестів. Навіть не дуже чисельних.
Той же Янукович сам себе вигнав, припускаючись однієї помилки за іншою. І почав він це робити коли на Майдані було менше студентів ніж на акціях за Навального.

Або Лукашенко. Його навряд чи можна назвати повним неадекватом, але він сам себе примудрився загнати в ідіотську ситуацію. Він завжди міг залякати/посадити/сфальсифікувати і все сходило, а тут бац...

Білорусь і Венесуела навчили кремлівських, що на штиках можна втриматись, але це буде бліда тінь попередньої влади. Ще й треба знайти впливового союзника, який "допоможе".

Тому доводити ситуацію до повної відсутності підтримки ніхто не захоче. І в російської верхівки запросто можуть спрацювати звичні рефлекси - проблеми вдома -> швидка війна. Тим більше раніше вони приносили результат.
№160839, 2021-04-15 11:16:54  підтримати
ans

№160837, Dmytro
Владі путіна зараз ніяка опозиція і протести не загрожують.
Якщо розпочнуть нову війну, погіршаться стандарти життя, важко собі уявити, як приєднання нових територій з населенням суттєво відмінним за менталітетом від Донбасу та Криму додасть режиму підтримки.
Все сходиться на персоні п. Путіна , якщо виходити із здорового глузду – він банкрот і має піти з ганьбою, якщо він безумець, а часто-густо на те схоже, то є запитання, хто в нинішній РФ може його зупинити і усунути від влади.

№160838, 2021-04-15 11:09:00  підтримати
ans

№160835, торео
Мабуть не варто порівнювати часи між двома світовими війнами і теперішні. По-перше, тоді була велика війна і Захід мав враховувати загрозу створення альянсу СРСР та Німеччини. По-друге, такого технологічного розриву та залежності від зарубіжних поставок не було, яка є зараз. І зовсім не виглядає достеменним, що Китай та Індія будуть підтримувати РФ під загрозою розповсюдження санкцій і на них, до купи. В них є спільні мотиви в ООН чи ще де не будь, але згадай отой минулорічний червневий парад у Москві. Скільки там поруч з Путінім стояло, і що то були за людці? Усі країни, або майже усі надто чутливі до територіальних переустріїв, прецеденти нікому не потрібні. Вплив РФ і вага у світовій економіці впевнено зменшується, особливо розтопирювати пальці ніде. Яскравий приклад –Туреччина та її очільник, який відверто глузує з п. Путіна.
Найстрашніша річ – це путінська неадекватність, бо тоді, дійсно, варто очікувати чого завгодно, але ж тоді і реагувати провідні держави світу будуть вимушені відповідно.
Я не бачу у РФ перспективи дочекатися легітимізації, як це було з більшовиками. І не вірю, що їх протистояння триватиме 20-30 років. Ще 5-7, від сили, і то буде КНДР, якщо раніше не трапиться «бессмысленный и беспощадный»

№160837, 2021-04-15 07:48:04  підтримати
Dmytro

ans

Навіщо?

Головний момент, що мене турбує - російське керівництво просто не знає інших прийомів триматися при владі. Й останні протести могли їх трохи налякати і змусили діяти.

Теоретично сухопутний коридор в Крим міг би додати їм трохи підтримки. Радісні кримчани в сльозах дякують визволителю за воду.

Можливо навіть і захоплення Одеси з виходом до Придністров'я щоб підтримати імідж "збирача земель".
№160836, 2021-04-15 01:13:24  підтримати
торео

160830

синпод

"Но мы ведь, как обычно, это время профукаем и ровным счётом ничего не сделаем с точки зрения укрепления обороноспособности."
------------

100%

хоча є якісь дуже малі сподівання, що зеленський хоч трохи переосмислить своє ставлення до безпекової ситуації і її перспектив. але навіть якщо так, то все одно я не бачу у нього здатності до системних державних політик змін.

як, до речі, і у попереднього президента, але то інша тема.
№160835, 2021-04-15 01:06:14  підтримати
торео

№160834
ans

не знаю, але думаю, що кінцева мета - руйнування незалежності україни і її поглинання. це реалізація аспірацій кацапів, тут питання не в путіні. він може навіть трохи і пручається, не знаю. хоча десятиліття при авторитарній владі зносять дах будь-кому. а він ще й особіст.

щодо наслідків від світу... ну таке. відносно. по-перше, в ізоляції росія не опиниться. той же китай, індія і т.і.
по-друге, це кремль займається великодержавною політикою, яка спирається на історію кількох століть. вони мислять горизонтами десятиліть. до цієї війни вони поступово готувалися останніх років 20, поступово перебудовуючи армію, і руйнуючи україну. тому санкції заходу вони сприймають як одну із труднощів на шляху, яку треба враховувати
і поступово долати. але не як шлагбаум.

більшовистський переворот теж не визнавали. і націоналізацію активів західних держав більшовиками. але пройшли роки, і поступово , один за одним почали визнавати. а що робити. звичайно, срср працював над цим. щось обіцяли комусь, комусь золота занесли, і так спочатку одна країна визнала (і отримала якісь концесії, держзамовлення чи інші пряники), потім інша, і врешті вся політика ізоляції срср зруйнувалася. а в цей же час більшовики влаштовували голодомори і таке інше, але захід торгував і нічого не хотів помічати.

росія думає, що і зараз якось так може буде. воювати ж за україну ніхто не буде. і дійсно не буде. якщо захопити чакстину україни, то є різні варіанти, як тут керувати. як в тому ж ордло. нема так ніякої партизанщини. народ гаряче підтримує лднр, а хто ні - той вже десь давно пропав.

ну, доведеться потерпіти років 30, але що тут такого.

справа в тоум, що у росії і варіанті особливих нема. це - імперія. вона або розширюється, або територіяльно стабілізується і починає потихеньку розпадатися. демократизація - не варіант, бо все одно веде до розвалу навіть прискорено.

але це все імхо, звичайно.

№160834, 2021-04-14 13:44:37  підтримати
ans

№160833, Alex_71
що у Путіна в мізках, я не знаю, і ніхто достеменно не знає, може й він сам.
Крим йому був потрібен з кількох причин. Мабуть, найголовніша – внутрішня, заробити дивіденди на темі відновлення імперії, притиснути опозицію, почасти перетягнувши на себе, як це сталося з лимонівцями та баркашовцями. Є зовнішня -військовий контроль над певними територіями для транспортування газу, цю тему копає ель-Мюрід і я згоден з деякими його тезами. Якби військова присутність в Криму була обмежена, Сирію б не потягли логістично. Ну, і мабуть, була така мрія вхопити Дніпро, Запоріжжя, Харків, Миколаїв з певних причин.
Ще маю припущення, що радники путінські не дуже сильні в аналітиці і тому намалювали більш привабливі сценарії, ніж ті, що сталися. Про довготермінові наслідки для багатьох галузей промисловості, включно з військовими, скоріш за все, взагалі ніхто не думав.
Треба зрозуміти, що ввійти в одну і ту ж ріку двічі неможливо. Якби Криму не було у 2014 ймовірність вторгнення сьогодні була б набагато вищою. Але ж, на відміну від 2014 вже зрозуміло, на що Путін здатен, то ж реакція буде більш акцентованою і заздалегідь підготовленою. І попри усі пропагандонські вкиди, об’єктивно режим слабшає, а не підсилюється і морально, і технологічно і економічно. Нацисти прийшли до влади в Германії у 33 році, у 38- здійсніли перші анексії, у 1945 все скінчилося. Так, там була світова війна, але ж за своїм розвитком і можливостями РФ значно поступається тій Германії, а якби нацисти не розпочали воювати, вони б не втримали населення тривалий час у мобілізаційному у стані. Путін має ті ж проблеми, але на відміну від Гітлера не має передової науки, технологічних і промислових переваг. Ядерна зброя – єдиний якір, але у локальному конфлікті він не спрацює.
І наостанок повторюсь навіщо? Що світить такого, навіть у випадку швиденької переможної війнушки, щоби ризикувати всім, що пан Путін зараз має, під загрозою неминучого погіршенням внаслідок реакції іншого світу?

№160833, 2021-04-14 12:40:17  підтримати
Alex_71

ans

Я 68-й рік порівнював тільки в плані методів. Тоді теж імітували пересунення військ на Захід і мобілізацію резервістів. Тобто тримайте мене семеро, бо буде біда. Імітація готовності йти до кінця.
А так, твої доводи раціональні і я б з ними погодився. Однак, спробуй мені логічно обгрунтувати навіщо було захоплювати і анексувати Крим. І якщо ти не знайдеш переконливих аргументів, то подумай, що ти з Путіним живеш в різних реальностях і твої доводи в попередньому пості не дуже працюють.
№160832, 2021-04-14 12:13:38  підтримати
ans

№160829, Alex_71
Я б не порівнював з 1968 та. Скоріше доречно порівнювати з 1981-2: чи вводити війська в Польщу. У 1968 СРСР мав Варшавський пакт та СЕВ. Це були порівняно самодостатні структури, нинішнього розриву у технологіях та нездоланної залежності в поставках обладнання із зловорожого Заходу майже не було. І не було війни ні з ким. У 1982 році війна в Афганістані зробила чергове вторгнення до поляків неможливим. До того ж Чехословаччина у 68 була членом варшавського пакту, і це, певною мірою, легітимізувало дії блоку, а Україна зараз ні у які союзи с РФ не входить.
Щодо впливу можливих санкцій. Одразу після анонсу прийдешніх санкцій з осені цього року були коментарі від експертів у тому числі і від віце-премьера РФ, не пам’ятаю
його прізвища. Там йшлося про неминучу зупинку, на мінімум два роки, всього літакобудування, зупинку експлуатації суперджетів і ще багато про що. Про два роки - той віце оптиміст, бо вважає, що за той час російська промисловість здолає кількадесятирічне відставання. З 2014 року РФ не отримує мікросхем необхідних для функціонування супутників військового призначення. До того їх поставляли американці. Через це вже кількадесят супутників нічим замінити, програми запусків не виконуються. Військові літаки, комплекси реб, рлс, бпла, усі ті зрк, панцирі, с-400 та ін. мають імпортні комплектуючі, яких вже зараз не вистачає. Можна розпочати війну без союзників, без налагодженого самодостатнього виробництва але навіщо? Яка кінцева мета? Вже зараз зрозуміло, що шантаж нафтою та газом більше не спрацює. РФ просто викинуть із світової економіки з передбачуваними наслідками.
Що світить у разі анексії України? Який приз? Ще один, останній сплеск любові до Пу? Не факт, що він ще можливий. Тоді навіщо?
Єдине, що тривожить – це психічний стан Путіна. Я згадую, що Ангелка Меркель після спілкування з ним у 2014 нібито сказала – він неадекватний.

№160831, 2021-04-14 11:48:41  підтримати
Alex_71

синпод

Ну здесь опять же, может спас, а может и не было бы никакого вторжения. Инструмент угрозы войны можно использовать только до самой войны. Если вторжение происходит, то угроза уходит в прошлое. У тебя фактически остается возможности в коридоре от успеха вторжения до неуспеха. Не уверен, что Путин на вторжение бы решился. Поскольку потерял бы инструмент угрозы. А успех был не очевиден. Даже если вторжение началось, ВСУ разбиты, куда-то дошли. А дальше? Ну букет санкций, конфронтация с Западом, а что в плюсе. Захваченная территория, контроль над которой огромный вопрос? Про вариант неуспеха вторжения, с большими потерями и не достигнутыми целями вообще не стоит говорить. То есть ставки повышаешь, а фактически у тебя какой-то блеф. Да и противник не пасанул пока. Больше похоже, что может дал сохранить лицо, чтобы ты посуду не начал бить в истерике. Все сложно.

То что у нас нифига не подготовятся это понятно.
№160830, 2021-04-14 11:24:00  підтримати
синпод

Alex_71:

Байден, похоже, нас спас от немедленного вторжения. Своим звонком пуйлу с предложением стрелки. Да, моргнул первым, но это нас убережёт на ближайшие полгода - год. За что ему, конечно, спасибо.

Но мы ведь, как обычно, это время профукаем и ровным счётом ничего не сделаем с точки зрения укрепления обороноспособности. Как обычно. Как профукали почти 25 лет: с 1991 по 2014. Старая песня...


№160829, 2021-04-14 10:45:13  підтримати
Alex_71

ans

Економічні і політичні важелі можуть замінити військові, але в довгостроковій перспективі.
В 1968 році СРСР задавив "празьку весну". Ситуація дещо походила на сучасну. СРСР імітував мобілізацію, пересування військ, підготовку до війни. В результаті Захід жодним чином не допоміг Чехословаччині і СРСР її окупував без жодного спротиву (у Чехів це вже було в традиції). Так через 20 років СРСР загнувся, хоча санкції отримав лише в 80-му і за Афганістан, та й дотисли СРСР досить випадково. В США і Британії за збігом обставин у влади опинилися чесні і принципові люди, для яких принципи були віще за "реал політік". Але з точки зору чехів 68 року така позиція була повною катастрофою. Все життя на смітник.
Так і у нас. В мене немає жодних сумніівів, що в якійсь перспективі 20 років у Росії немає шансів, але зараз є реальна проблема. Росія нарощує війська і погрожує вторгненням. Якщо воно не дай бог відбудеться, то для України це в будь-якому випадку катастрофа. Навіть якщо Російска військова міць виявиться імітацією і якихось військових успіхів вони не досягнуть. Ну там бліцкріг не вдасться, російські війська понесуть втрати і зупиняться без вирішального успіху, то для України це обернеться численними втратами людей і руйнуванням інфраструктури. Якщо ж Росія доб'ється і військової перемоги, то взагалі нема про що говорити.
Тому санкції це добре, однак, нам вони, імовірно, не сильно допоможуть. В якусь реальну військові підтримку Заходу я мало вірю. Та й не зобов'язані вони нам допомагати. Хоча, звичайно ,якось допоможуть, але лише у випадку, якщо ми самі будемо здатні боронитись. А з нашим презедентом-говнокомандуючим я в це мало вірю. До цього треба готуватись, системно працювати, мати яйця. Жодним чином Зе цьому не відповідає. Тому все дуже складно.
№160828, 2021-04-13 16:46:46  підтримати
ans

№160826,
Диомед Водопойский
Нині РФ дуже вразлива до санкцій. Навіть оті, що вже заявлені з осені відкидають деякі галузі у прірву, наразитися на нові, ще уразливіші вони вже не можуть собі дозволити. Тому економічні і політичні важелі цілком можуть замінити війскові.

№160827, 2021-04-13 16:07:54  підтримати
ans

https://www.gazeta.ru/social/2021/04/10/...
Россияне прививаются от COVID-19 недостаточно охотно — в этом уверен академик РАН, профессор, инфекционист Вадим Покровский. По его мнению, для победы над пандемией нужно «поднажать»
— Хотелось бы, чтобы люди прививались более охотно, темп все-таки несколько медленный. Тем не менее, по данным Роспотребнадзора, сейчас антитела к коронавирусу есть у 40%


4657883 загальна кількість випадків захворювання у РФ (https://www.worldometers.info/coronaviru...
+8808044 загальна кількість вакцинацій ((https://index.minfin.com.ua/reference/co...
14598000 кількість населення РФ
Чомусь у мен виходить 9,2%, тих хто може мати антитіла, а у професора 40%

№160826, 2021-04-10 22:37:59  підтримати
Диомед Водопойский
Николаев, Украина

Текущая эскалация - это не вполне блеф, это такая проверка реакции.
РФ может и играет в долгую
Может, потому как на ближайшие 10 лет их текущей системе власти и персонально царю ничего не угрожает.
Играет, потому как имеет долгосрочную стратегию

Перемещая войска и не угрожая напрямую ни США, ни НАТО, РФ, тем не менее четче устанавливает рамки возможных отношений, ищет и находит слабые стороны и аргументы в дальнейшем торге.

Перемещая войстка, эта большая территориально, но карликовая экономически страна продолжает оставаться в центре мировой политики, продолжает обсуждаться ведущими мировыми лидерами, продожает создавать иллюзию возрождения сверхдержавы.

Будет ли реальное вторжение? Многое тут зависит от реакции на теперешние перемещения со стороны НАТО и США - к сожалению, Украина в этих раскладах всего лишь объект манипуляций.
Если реакция будет однозначной и недвусмысленной, причем не только в дипломатическом плане, но и в экономическом и, конечно, в плане военном, то никуда они не сунутся.

Если же начнуться торги, проседания, неоднозначности, РФ может начать поднимать ставки.

Надо понимать, что РФ находится в бедственном и тупиковом положении, когда дальнейшее геополитическое положение ее туманно. Текущее ее положение объясняется несоответствием амбиций руководства РФ, живущих фантомными воспоминаниями о статусе сверхдержавы и реальным экономическим, человеческим и научно-культурным потенциалом страны.

В 1917 году население российской империи насчитывало около 140 млн человек, что чуть менее чем точно соответствует цифре на 2021 год. Столетие стагнации. Для примера, население США в 1917 году составляло около 100 миллионов человек против 330 миллионов в 2021 году.

Демографический фактор - один из основных обьясняющих агрессию РФ в сторону Украины, Беларуси и грядущую в сторону Казахстана. Фактически это отчаянная борьба за ресурс, которая идет с неутешительными для агрессора результатами. В этом смысле атака на Украину очень логична и объяснима - по всему периметру РФ нет страны с более лояльным к ней населением.

Также, перемещая войска, РФ решает локальную задачу дестабилизации ситуации внутри Украины, ослабленной и экономически, и в результате пандемии. Сеется состояние паники и нервозности, которое сейчас и так зашкаливает в связи с эпидемической ситуацией, закрытыми границами, невнятными перспективами относительно ближайшего будущего у подавляющего количества населения.

Вторгаться РФ будет. Когда начнуться массовые волнения. Когда пойдут снимать преЗЕдента. Когда внутриполитический кризис достигнет своего пика.

Задача Украины - не допустить этот сценарий. Не дать сработать рф-ским нарративам и информационным вирусам.
№160825, 2021-04-10 21:35:40  підтримати
Alex_71

Кеннан

Создание бесполетной зоны отнюдь не значит непосредсовенного огневого контакта. Это больше психологическая игра. Например, американцы это объявляют и патрулируют воздушное пространство Украины несколькими самолётами (из Европы, Турции, Эгейского моря и т.п.). Дальше у русских дилемма. Они могут попробовать нарушить и вторгнуться в воздушное пространство, рассчитывая, что американцы не станут сбивать. Но, во-первых, у Украины есть свое ПВО и авиация, во-вторых, воздушный патруль США, чтобы вести атаки в такой ситуации нужно быть отчаянным парнем. Вероятную угрозу игнорировать нельзя. В 2014-м наши игнорировали потенциальную угрозу вторжения русских, оно произошло на участке в тылу и рухнул фронт от Докучаевска до Мариуполя. Так и здесь, русских будут атаковать наши, а если американцы собьют один самолет. Тут у русских все переворачивается и ситуация выбора, или утерется и уйти, как в Турции, или вступить в войну с США? Как я писал у них и для полноценного вторжения сил маловато, а с США? Начать глобальную войну, которую они не могут выиграть? Путин, конечно, двинутый, но...
№160824, 2021-04-10 17:59:33  підтримати
Кеннан

*** Если же Штаты и Ко как-то помогут созданием бесполетной зоны над Украины в случае большой войны (а именно об этом просят наши), то и здесь их преимущество нивелируется. ***

Выражение "как-то помогут" оно очень мягкое такое, политкорректное, по отношению к ПВО и авиации Украины очень уважительное.
Более правильной формулировкой было бы - "если США организует бесполетную зону над Украиной". В этом случае таковая организация подразумевает либо воздушные бои, победоносные для американцев, либо эффективные ракетные атаки по русским самолетам.
Базироваться на Оклахомщину в таком варианте американские самолеты или ракеты не могут, далеко.
Остается 3,5 варианта : 1) Они будут базироваться на территорию Украины ( имхо фантастика ), 2) Они будут базироваться на европейские страны НАТО ( подставляя их под потенциальный удар русскими ракетами как минимум по аэродромам ), 2а) Они будут базироваться на Турцию, 3) Они будут базироваться на американские авианосцы Средиземного моря ( в Черное они не заходят, заходят корабли помельче )
№160823, 2021-04-09 16:36:07  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

Alex_71

З одужанням!

Як кажуть, надійся на краще, а готуйся до гіршого. Ми готові?
№160822, 2021-04-09 12:44:52  підтримати
синпод

Alex_71:

"Россия сосредотачивает силы. Пока их количествj и несколько демонстративная переброска создает впечатление блефа."

Вы-первых, с выздоровлением.

А во-вторых... Вот именно это ("создает впечатление блефа") и пугает. Так, похоже, настроено наше общество. Это, дескать, блеф. Он не рискнёт.

Может и блеф, может и не рискнёт. А если рискнёт, тогда что? Кто нам поможет против превосходящей и в численном, и в техническом отношении рос. армии. Запад? Не смешите мои тапочки. И ЕС, и США выразят "глубокую озабоченность", но пальцем об палец не ударят.

Но мы надеемся на "авось". Авось пронесёт.
№160821, 2021-04-09 09:56:01  підтримати
AboAbo

Alex_71

З одужанням!

ans

і перша гра проти Динамо М - там був тиждень у киян
Так ніби ж перед першою грою з ДМ (11.29) грали з ЗЛ 11.21 і 11.25.
№160820, 2021-04-09 09:31:10  підтримати
olma

№160819, 2021-04-08 22:46:28
Alex_71
---
З одужанням! Твої аргументи виглядають логічно. Адміністрація Байдена розгортає свою політику поступово, до осені напевно напрацюють програму щоб поставити Путіна в спокійні договороздатні рамки. А Путін і верхівка, вирішили мабуть зробити свій хід, який дуже схожий на блеф.

Я помітив, що на сьогодні офіційна пропаганда Росії вже не зможе знайти дієвий наратив, щоб пояснити своїм подданим доцільність масштабних військових операцій. Просто всі способи обалваніванія вже використані, а люди більше присутні в інтернеті і платформах типа Ютьюба тощо. Інформаційна підтримка агресії Росії вже не буже такою ефективною і не спрацює так як 7 років тому.


Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010