Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№162625, 2024-06-10 12:01:10  підтримати
Кеннан

*** Якщо ти конкретно про Разумовського (до речі якого саме), то це типовий приклад. Навіть, починаючи з прізвіща. :-) ***

Все так, змінили свої дівочі прізвища Розумчук на імперські прізвища Розумков-Залісський та Фон Розумштауфенберг. І перехрестилися, і від нації відхрестилися.

*** Довженко, то взагалі странно. А він якось розбудовував імперію? Людина з області культури. Ну й поочитай його біографію хоча б. Він зрікся своїх поглядів навіть не з міркувань кар'єри, а з міркувань збереження життя. ;-))) ***

Людина яка займається культурою в імперії та широко відома в світі - на мою думку так, на мою думку вона розбудовує імперію, інакше би не згадував цей приклад. Довженка в світі прекрасно знали, не пересічний закордонний глядач правда а ті хто займалися культурою в своїх країнах, Чаплін наприклад вважав його єдиним видатним радянським режисером.
А мова йшла в 162609 не про зрікання своїх поглядів ( що в імперії після 1917 року зробила переважна більшість населення, нерідко по декілька разів ) а про трохи інше зрікання.
Більше того - при спілкування з главою імперії від підтвержував що залишається українським націоналістом ( заперечував тільки буржуазність свого націоналізму )
Я ж не приводив прізвища Тичини або Вишні, наприклад.
Або Грушевського.

Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010