Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№162611, 2024-06-08 13:41:48  підтримати
kassiop

Кеннан №162607 Ну, дивними вони є лише частково, і то, тому що існуючий понятійний апарат не може описати та змоделювати реальність. А так все по-правилам: до історії треба звертатися, щоб не наробити проблем у сучасності та майбутньому. Тобто зараз: що ефективніше життєздатніше – бути у складі більшої структури (Імперія Російська, Китайська, Євросоюз) чи незалежними із договорами із союзниками. У першому випадку негативом є часткове розмиття ідентичності (особливо еліт), у іншому – потенційна слабкість і можливість бути завойованими і втратити майже все. Тому і звертаються до історії в намаганні апроксимувати. Але можна розрізнити давні імперії, де зберігалася родова структура Римська, Австро-Угорська: там головне лише слідувати базовим правилам (не ставити своїх митниць, вільно торгувати, зовнішня політика), а все інше – традиційно до місцевості. І більше сучасні – на рівні особистості: Британія із Шотландією та Ірландією, Російська – мігрувала і остаточно модернізувалася у СРСР.
Лозунги – це результат оцінки історії у народних масах там і плюси і мінуси. Про колаборантів – тут дійсно слизько, можливо треба вирізняти тих, хто придушував українське, від «професіоналів».
Ну, і особливо для України, зараз форма існування звужена до ареалу мови та валюти (і то із обмеженнями), а все інше обумовлене різними договорами, що казати про «незалежність» у попередньому сенсі не можна. Підтвердження - Зміни до Конституції, які закріплюють курс України на членство в Європейському Союзі (це, до речі аргумент на користь Латиніної).
Так що вивід: майбутнє - в імперії, але як там не втратити суб’єктність – то досить важко, історичні приклади – щось на зразок Афганістану. Особливо для України, яка довго не мала своєї державності, більший період націоналізму був би життєвонеобхідно корисний.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010