Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№162404, 2024-01-03 18:57:21  підтримати
Dmytro

Alex_71

Про Ізраїль я і написав тому що в нас дійсно унікальна ситуація, яка вимагає унікальні рішення. Умови І Світової на фронті з сучасним суспільством. Не розумію до чого тут Гранада чи Афганістан.

1944 я навів за аналогією: це була хвиля масової мобілізації на третій рік війни. Мобілізували усіх, кого пропустили влітку 1941, гнали по суті під дулом автомату.

У ІІ Світову німці розстрілювали за дезертирство і навіть за невиконання наказів. Англійці, американці й багато інших провоювали менше року в такому ж режимі як зараз Україна. Не відомо якби провалилась операція у Нормандії й вони спробували ще мобілізувати людей, що б з того вийшло.

У І Світову розстрілювали усі головні учасники, включно з англійцями. Точково, але всі знали що цей крайній захід є і його використовують. Деякі німецькі історики потім розкритикували свої суди за невелику кількість смертних вироків і схоже ця критика змінила підхід у наступну війну.

Також у І й ІІ Світові війни новини з фронту в Англію і США йшли через тотальну цензуру.

Українська армія вже запровадила стільки інновацій за цю війну, поєднала радянську зброю з західними боєприпасами. І добре, що не боялися, що хтось посміється як це з дронів скидувати гранати, ганяючись за поодинокими орками чи БМП.

Головне питання:
Наші законодавці думають, що народ піде воювати щоб не заблокували рахунки в банку. Очевидно не підуть, бо це неспівставні речі, далі що?
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010