Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№162346, 2023-11-09 09:55:38  підтримати
Alex_71

Кеннан

Щось не можу зрозуміти, до чого ти ведеш?
Ти не задоволений великою кількістю пауз через ВАР?
А наскільки вона велика? Якщо ми беремо матч в якому було 6-7 моментів пов'язаних із зарахуванням (не зарахуванням) голів, що були забиті в дуже "прикордонній" ситуації, коли вимагається довго переглядати чи був там оффсайд чи ні, то звичайно в цьому матчі буде багато довгих пауз і затримок. Однак, такі матчі рідке явище.
Щоб визначити на скільки є проблема, то треба взяти статистику і з'ясувати, а скільки в середньому буває випадків ВАР-переглядів за матч і яка їх середня тривалість. Може проблема виявиться вигаданою? При цьому треба зробити аналіз по різним лігам, бо, можливо, це особливості застосування ВАР в окремих лігах?

А так, на мій погляд, найдовше ВАР переглядає ситуації з оффсайдом. Починають там малювати лінії, будувати перпендикуляри від середини плеча чи рукава. На мій погляд то явний перебір. Як на мане треба провести одну лінію по передостанньомму гравцю і якщо форвард не знаходиться ближче цієї лінії так щоб це було очевидно неозброєним оком, то треба вважати становище правильним. І все. Ну можливо треба зробити якійсь додатковий протокол, що моментам в кінцівці матчу, які явно впливають на його підсумок приділяти більш пріскіпливу увагу, ніж моментам за рахунку 3:0 чи на 15-тій хвилині матчу. Ну якось так.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010