Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№161382, 2022-01-10 16:13:38  підтримати
ans

№161380, синпод
№161381 Alex_71
У якийсь час я замислився про сприймання ворожнечі між сусідніми народами і дійшов висновку, що у СРСР, а до того у РІ насаджувалися певні стереотипи, коли одні народи демонизувалися, а інші виставлялися майже невинними жертвами. Наприклад греки- турки, болгари-турки, армяни-азербайджанці/турки, індуси- пакистанці, серби-хорвати.
Чому саме одні з цієї пари приречені були у суспільному сумлінні на роль катів, а інші – жертв, цілком зрозуміло. Прочитавши досить багато літератури документальної та художньої дізнався, що ексцеси мали місце з обох сторін.
Той же самий Пашинян, чи хтось з його ближчих соратників, згадуючи Карабах 30-річної давності нахвалялися тим, що вразили азербайджанців безжальним ставленням до дітей. Ті, мовляв, не чекали подібної жорстокості і так вдалося зламати їх опір. Тоді у радянській/російській пресі армяни подавалися, як ідейні та високоморальні, а азербайджанці, як трусливі мародери.
Не маю нічого особистого проти тих, чи інших, але зааганжованість у висвітленні подій медійними джерелами мала місце і формувала певні настрої.

Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010