Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№161266, 2021-11-10 19:07:00  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

Кеннан (№161263)

***(Он прав формально.
Но так же например будет прав антиваксер который в свою очередь может заявить Кот23, который лечится по страховке в США, не важно от чего и по какой причине, - "ты лечишься за мои деньги".***

Ти пропустив саму суть.

Медичне страхування для того і існує, щоб у випадку захворювання лікуватися "по страховці". Ми сплачуємо внески, щоб у випадку захворювання страховка повністю чи частково сплатила рахунки за лікування. Однак, коли ці рахунки занадто великі, то страхові гроші закінчуються і доводиться збільшувати внески.

Щеплення запобігає великій кількісті госпіталізацій, а отже, і зменшує страхові виплати. Відмова від щеплення збільшує ризик госпіталізації для індивіда, а також, збільшує кількість госпіталізацій і звернення до лікарів, збільшує страхові виплати. Тобто, ті, хто відмовляються від щеплення ризикують не тільки своїм здоров'ям, як вони вважають (у деякому сенсі це й справді їх власна справа), але і грошима тих, хто сплачують страхові внески (а це вже не тільки справа антиваксів). Саме тому, кожна людина має право відмовитись від щеплення, але ціною відмови від страхового лікування від ковіду і їх наслідків.

Поки вакцини не було або її доступність була обмежена, лікування від ковіду по страховці було правильним. Однак, коли вакцина стала доступною для всіх ( і задарма), то ті, хто відмовився від щеплення мають самі нести відповідальність за свій вибір, а не перекладати цю відповідальність на інших сплатників страхових внесків. Так зроозуміло?

В додаток зазначу, що я свідомо не взяв до уваги ще й етичний аспект, що антивакси своєю відмовою підтримують резервуар інфекції і сприяють більш високому ризику захворіти для решти населення.

Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010