Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160795, 2021-04-01 12:20:28  підтримати
ans

№160746 синпод

Лобановский не был ни создателем, ни, вероятно, главным получателем выгоды от этого. Это делали все,

Цілком згоден, але ж тут у дискусії хтось стверджував, що саме Лобановський започаткував договірні матчі, це – неправдиве безглузде твердження.

Но Лобановский не просто иногда их играл, он их использовал в турнирной стратегии. Дескать, сыграем наверняка, побережём силы. А чтобы избежать неожиданностей, договоримся заранее. Чтобы очко было железобетонно. т

Ось щодо цього маю великі сумніви. Саме тому, що Лобановський завжди мислив категоріями турнірними, раціонально і краще всіх розумів ціну очок у підсумку. Очками не розкидувався, якщо можна було виграти без зайвої напруги і не на шкоду результатові у найближчому турнірно важливішому матчу, вигравали. У тих матчах, де нічия задовольняла, грали, як я розумію без домовлянь. Просто супротивник побоювався атакувати великими силами, а кияни не надто тисли. Можливо, комусь це виглядало як договір.

Я, кстати, думаю, что эта идиотская "практика" стоила ДК парочки недополученных титулов. Там, где можно было выиграть - играли договорную ничью. И бессмысленно потерянные очки сказались в конце .

Недобрані титули скоріш за все були через кадрові помилки, просто кажучи, тому, що у воротах стояв Чанов, а не Михайлов. Якісь незрозумілі втрати очок у нічиїх траплялися, але ж і випадок щось важить, чи не так?

Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010