Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160594, 2021-01-12 21:32:17  підтримати
Alex_71

Dmytro

Ти у нас головний борець з монополізмом в єлектронній сфері? То Мегого, то фейсбук з твіттером.
"Фактично (не юридично) право Твіттера, Фейсбука і Ютьюба самим встановлювати правила вони втратили в той момент, коли стали головними політичними майданчиками у західному світі."
Досить суперечлива заява. Хто визначив, що Твіттер, Фейсбук і Ютюб "стали головними політичними майданчиками у західному світі?" Якими аргументами при цбому керувався? Чому ти визначив, що вони політичні майданчики? Вони і спортивні майданчики, і культурні, і літературні, і фешн, і ще чорт його знає які. Це просто засоби комунікації які мають альтернативи, однак, ці альтернативи не співставні оскільки програли конкуренцію. З іншого боку, чому якщо хтось публікує якусь порнографію і його банять, то це не викликає ніяких питань. Чи інші речі. А ось якогось мудака Дональда Трампа який постить якусь небезпечну маячню забанити не можна? Якби Трамп постив голих дівок з якими він трахається, то його бан ніяких сумнівів би не викликав, коли Трамп постить речі, що мають значно більшу суспільну небезпеку, то починаються рефлексії про цензуру. Трамп може робити бріфінгі, виступати по телебаченню, його ніхто не обмежує.
Взагалі це цікавий момент. Ми стаємо свідками чергових політичних змін внасліжок змін комунікації. В ХІХ сторіччі політична боротьба і комунікація з виборцями відбувалась шляхом спілкування з обмеженим колом виборців. Безпосередньо або через пресу. Потім грамотність населення збільшилась. Більше людей почало читати газети, внаслідок чого почав рости популізм, вилізати різні "робочі партії", далі радіо і успіх вдалих ораторів, типа дуче і Гітлера. Далі телебачення, і стало потрібно мати ще "морду ліца", успіх Кеннеді проти Ніксона як зразковий приклад. Зараз ми пройшли до нового часу популістів. Якщо раніше кандидат ніс якусь ...уйню, що подобається виборцю, однак, не натягується на голову, то поруч з кандидатом було багато виступів журналістів і експертів які швидко вказували на безглуздість таких ідей, і ця інформація також доходила до виборрця і нівелювала ефект, то твіттер Трампа це пряме спілкування примітивного брехливого популіста з середньостатистичним довбо...обом, що додало Трампу додаткових балів оскільки популіст став спілкуватись з довбо...обом, а когось хто поставив би під сумнів поруч немає. Тому Трамп значно гірший за порнографію яку безжально банять і ніхто не висловлює заперечень.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010