Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160432, 2020-10-26 12:11:34  підтримати
ans

№160425,
синпод

Вот карта, которая показывает процент пожилого населения (старше 65) в европейских странах: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c....

Я бачив ту карту, але досвід Італії вказує що смертність від ковіду розпочинає стрімко наростати років з 80-ти, там летальність від 90 до 100 років - 20%, а від 80 до 90 - 13-15 %. У той час, як від 65 до 75 відносно цих діапазонів порівняно низька. Швеція на 9 місці у світі за тривалістю життя, і з досвіду тієї ж Італії, здається, що у цю "тривалість" вкладають саме люди у віці 80+. Тобто, у тій вибірці 65+, частка 80+ може бути суттєво непропорційною. Це один аспект. Другий, десь траплялося на очі, що у Швеції 5% населення – це мігранти першої хвилі, тобто 500 тис населення – це люди з іншою місцевості, з іншою культурою та уявленнями про особисту гігієну. Умовні чи безумовно і нігерійці, які живуть великими кланами по кількадесят, якщо не кількасот душ. Живуть поза простором та часом, і початок карантину пройшов для цих людей непоміченим. Я не знаю, який внесок у шведську смертність від цієї категорії і не маю часу заглиблюватися у цю тему.
Я не вважаю Ваші аргументи переконливими, бачу відверте бажання вибрати вигідні для своєї точки зору критерії порівняння, і лише вказую на ці обставини. Якщо вже порівнювати шведів з сусідами, робіть це коректно, а не з посиланнями на широту-довготу, та традиції святкування нового року тощо.
Вибачте, не маю часу дискутувати далі та сенсу не бачу, Ви на своїй хвилі, і не сприймаєте мої аргументи, так само, як Вам здається, я не сприймаю Ваші. Час розсудить. Коли все порахують та виставлять на огляд.

Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010