Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160399, 2020-10-17 04:53:30  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

Valentyn

***Многое зависит от того, когда начнется массовая вакцинация, или хотя бы когда вакцинируют 10 процентов населения страны.***

1. До чого тут вакцинація? До вакцинації ще як до неба. Ну, не будем же ми серйозно сприймати усілякі спутніки? І звідки ти взяв що 10 процентів матиме суттєве значення? Ти ніц не знаєш, ні яка вакцина буде застосована, яка в неї буде ефективність і коли вона буде доступна. Твої 10% висмоктані з пальця. І скажу більше, навіть при 100% ефективності вакцини вакцинація 10% населення ситуацію суттєво не змінить.

***В любом случае сравнивать Швецию и Украину (даже условную Италию-Испанию)***


2. От тільки не треба вигадувати. Я Швецію конкретно з Україною не порівнював. Я лише зазначив, що тренд Швеції відрізняється від тренду, який спостерігається в Штатах і в більшості країн Європи. А Швецію вибрав саме тому, що у Швеції підхід до пандемії був унікальний, то ж слідкую за нею дуже уважно. Я відпочатку піддавав сумніву необхідність "локдауна" (жорсткого карантину). Швеція локдаун не запроваджувала, на відміну від США, однак за станом на сьогодні, кількість смертей на мільйон населення в Швеції нижче від багатьох інших країн, і, що головне, у Швеції тренд до зменшення частоти сметрей продовжується, у той час, як в США і в багатьох інших країнах спостерігається зростання.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010