Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160129, 2020-07-01 20:57:04  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

Дійсно, варіанти віруса є, однак недостатньо даних, щоб стверджувати, що вони серйозно відрізняються.

***якийсь з них помітно "смертельніший" од інших, але якщо є, то він - не жилець у тривалій перспективіб хіба що, спроможний, як колорадський жук, розвиватися багатоваріантно, уходити у підпілля***

Отут ти помиляєшся, і навіть протиречиш сам собі. Якщо вірус смертельніший - то як йому йти в підпілля?

У віруса немає ні розуму, ні плану, ні мети. Його існування не має метою зробити когось хворим, чи вбити когось. Він не аналізує свою поведінку і не пристосовується як індивід. Вірус - будь-який вірус, - це мобільний егоїстичний генетичний елемент. Все що він може - попасти до організму-хазяїна, проникнути в клітину і там розмножитись. Все.
Довгострокові плани, як вижити, як заразити, як розмножитись, куди мінятись - це антропоморфізми. На жаль, більшість людей, розуміючи це свідомо, підсвідомо не можуть відмовитись від того, щоб не надати природним явищам властивості цілепокладання.
Для більшості людей вираз "природа створила" сприймається як "Природа задумала і здійснила задум". Тобто, надає слову природа роль суб'єкта. От мені відчувається, що ти теж підсвідомо до цього схиляєшся.

Іспанка нікуди не зникла. Грип це і є іспанка. Напевне, кожна доросла людина на землі хоча б раз перенесли інфекцію грипу. І, незважаючи ні на груповий імунітет, ні на вакцини, мільйони людей вмирає від грипу щороку. Хоча майже у всіх є антитіла, які здатні в деякій мірі захищати від грипу. Але грип дуже мінливий, тому весь час з'являються варіанти, до яких існуючі антитіла не дуже ефективні.

Смертельність віруса - це лише побічний ефект його ефективності.

P.S. Хоча напряму до теми не відноситься, дуже рекомендую прочитати досить старе фантастичне оповідання: автор Джон Кемпбелл. Назва: Хто ти? Хоча не про віруси, але допомагає зрозуміти як діє вірус.


Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010