Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160127, 2020-07-01 17:03:36  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

ans (№160117)

Перечитай уважніше №160113 і №160114. Там є всі відповіді. А щодо математики: Будь-який коефіцієнт зростання в нашому випадку - це лише пост-фактум статистика. Ця цифра дуже мало каже про властивості віруса і як вони міняються. Одягни на кожного маски - і отримаєш іншу цифру. Примусиш всіх сидіти вдома - цифра зміниться. Перехворіє половина - і цифра зміниться. Математика - штука корисна, однак іноді і про те, що вона описує треба думати.

Ще раз наполягаю: відбираються не найсмертельніші варіанти. Відбираються ті варіанти, які забезпечують найкраще розповсюдження віруса.

Тільки май на увазі два моменти:
1. Існує інкубаційний період, коли вірус розмоножується і може вже заражати, але симптомів ще нема.
2. Через 2-3 тижні від початку інфекції організм починає активно боротись з вірусом, а після 4 тижнів у більшості пацієнтів продукція віруса йдо до нуля.

Таким чином, між вірусом і імунною системою хазяїна йдуть перегони. Якщо вірус послабне "щоб не вбивати", то його загальна продукція зменшиться, а відпущений на інфекцію час залишається незмінним. Враховуй це.

Деякі інші віруси, які "заточені" не на продуктивну інфекцію, а на довгу персистивну інфекцію ведуть себе по-іншому; хоча парадигма у них та ж сама, але стратегія інша: "сховатись від іммунітету", "не висовуватись", щоб розмножуватись повільно, але довго. Однак, це не стосується збудника ковід19, стратегія якого - продуктивна інфекція.

Вірогідність сценарію, що вірус ковід19 зміниться таким чином, що замість продуктивної інфекції почне викликати персистивну не нульова, однак, дуже низька. Якщо таке станеться, матимемо ще один СНІД чи щось ще гірше. До того ж, схоже на те, що цей вірус може передаватись статевим шляхом, особливо при анальному сексі.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010