Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№160016, 2020-05-20 20:00:31  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
Україна, USA

ans (160008)

***Я б не сказав, що э тенденція до зростання. Є коливання відносно невеликого середнього рівня. ***

Графік, приведений в моєму посиланні показує тренд на зростання кількості смертей. Тренд досить стійкий.

***Як на мене кількість одужавших мала б зростати швидше, але, здається, їх перетримують для певності. ***

Мене взагалі дивує ця графа - одужавші. Чи вважаються одужавшими ті, хто хворів безсимптомно? Чи вважаються одужавшими ті, хто були діагнозовані позитивними, але до лікарні не попали?

Як мені здається, одужавші - це ті, кого виписали з лікарні. У такому разі, якщо кількість нових кейзів не збільшується, то і число одужавших має залишатись тим самим.

***Саме збільшення кількості аналізів може визивати певне зростання зареєстрованих випадків. Досі казали, що в усьому світі аналізи роблять хворим і контактним, а іншим - немає сенсу. Тепер, нібито щось змінилося, але не знати що, кому, окрім підозрюваних у захворюванні та тих, хто з ними контактували роблять аналізи і які результати, мені не траплялося. ***

Ситуація міняється, бо на початку не вистачало тестів. Крім того, тести, які були напочатку (китайські) давали біля 20% фальшиво-позитивних і приблизно стільки ж фальшиво-негативних результатів. Зараз, в США у всякому разі, кількість тестів наближається до рівня насичення, і вже стало можливим тестуватися бажаючим (хоча черги на тестування досить великі). Ну і достовірність результатів тестів сягнула за 3 сигма.

***Залишається запитувати одне в одного від чого ховалися і чого боялися.***

Це питання, яке я не перестаю задавати. Напевне - карантин мав на меті: запобігти паніки, запобігти перегрузки системи охорони здоров'я, привчити населення до профілактики, змінити соціальну поведінку населення. Крім того, (а, можливо, найважливіша мета) щоб запобігти відповідальності влади за бездіяльність чи некомпетентність.

Нарешті з'явилося дослідження, яка досить переконливо показало, що ті, хто перехворів безсимптомно мають антитіла, і ці антитіла протективні, тобто здатні захистити від повторної інфекції. Попередні дослідження, які показували, що у 15% такі антитіла не виявляються очевидно, були результатом фальшиво-позитивного тестування, тобто, деякі тестовані позитивно, насправді, не були інфікованими.

Далі буде....
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010