Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№159419, 2019-09-25 19:51:35  підтримати
Просто читач

Твоя основна проблема, кот23, - самозакоханість. Саме вона призводить до того, що ти не чуєш і не хочеш слухати інших людей. З іншого боку, це, безумовно, пов'язано з завищеною самооцінкою, - не від великого розуму... Спробую угадати - не біолог, нє? Отримував грант (и) від NIH, якщо не придумуєш...Не з Богомольця часом?А зараз вже не отримуєш...- на пенсії пробірки миєш? ) Так, логіки багатьом біологам не вистачає. Очевидно, це пов'язано з великим обсягом погано систематизованих знань (фактів) і неумінням вибудувати якусь пристойну модель на їх підставі))
За стільки років ти так і не дотямив, що я живу в Америці багато років, є її громадянином, це батьківщина моїх дітей. Звичайно, що мене "переймає", що руде брехло і моральний деградант розвалює суспільство країни, яку я люблю, пропагує неповагу до закону, підлість і ницість. Ти навіть не зміг прочитати уважно мій месадж з одного речення). При чому тут ставлення до України Трампа? Проблеми України є проблемами України, мова про них взагалі не йшла. Є проблема у Америки - в тому, що 40% таких дуболомів підтримує Трампа. В принципі, зебіли і трампісти - просто близнюки).

Ну а цей монолог розгніваного мужчини) :

"А тебе переймає, чи Трамп хороший президент? Тебе переймає, чи імпічнуть його чи ні? Ти спраді думаєш, що прийде Байден, чи Хіларі, чи Сандерс, чи Уоррен і вони повирішують проблеми українців, а українці в цей час будуть їсти вареники в сметані і дивитися на Верховну Раду 95 квартального скликання? Ти справді віриш, що хтось із демократичних кандидатів здатний гримнути на Путіна і примусити його не чіпати Україну? Ти справді так вважаєш? Може, ти вважаєш, що після соціалістичних реформ, які обіцяють ці добродії, у Америки залишаться якісь можливості диктувати щось будь-кому? Якщо ти так вважаєш, то ти ні хріна не розумієшся у тому, як світова політика працює, і як Америка влаштована, а якщо ти так не вважаєш, то треба молитися на Трампа, бо буде гірше саме для України."

просто ще раз підтверджує моє (до речі, думаю, і Небаби також - а раптом вилізе і підтвердить))) давнє враження. При всій твоїй "ерудованості", кот23, ти - просто бундючний дурень.

І нема на це ради...)))
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010