Ф-О на Facebook
Від
Мій е-мейл:
Місто, Країна:
Зареєструвати нік
|
Перевірити нік
Маю сказати:
<
>>> Допомога для дописувачів <<<
Normal
Translit Rus
Translit Ukr
Пошук: повідомлення №
автор
що містять
Відображення: Сторінка
по
(
в т.ч. приховані)
№166565
, 2026-02-11 16:21:04  
підтримати
Dmytro
Велика стаття англійською, яку варто прочитати усім, хто ще не користувався на роботі найсучаснішими ШІ моделями рівня Opus 4.5+ або GPT-5.3 Codex (Gemini 3 Pro теж крута, але останнім часом у них проблеми з навантаженням і модель частіше тупить).
Я працюю над ШІ продуктом на основі цих моделей і відчуття ті самі: народ, який користується безплатними моделями просто не в курсі темпів тієї революції, яка відбувається.
Сьогодні вперше запустив 2 Claude Code на одну задачу одночасно (не кодингову, між іншим): це як обробляти поле двома комбайнами проти працівників з лопатами. Дані декількох сотень компаній (по 100+ сторінок кожна) оброблені за пару годин і з кожної витягнуто маленький клаптик тексту, який потрібен. Точність - вища, ніж у мене (а якщо уявити, що я б зненавидів подібну задачу, бо на неї пішли б місяці - значно вища, ніж у мене).
Все ще є купа задач, де ШІ або тупить або змінює думку, коли йому представити ідею з трохи іншого ракурсу, але їх все менше і менше.
https://x.com/mattshumer_/status/2021256...
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук: повідомлення №
автор
що містять
Відображення: Сторінка
по
(
в т.ч. приховані)
Copyright (c)
Graf de Robot
, 2002-2003. All Rights Reserved.
Сайт:
Graf de Robot
,
Pervak
,
Vladimir
Администрирование:
DmP
,
Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010