Реєстрація ніка

Захистити власне чесне ім'я від будь-яких домагань - невід'ємне право кожного відвідувача цієї гостьової. Реєстрація - дуже проста, не займає багато часу та є цілком добровільною. Ви можете зареєструватися за цим лінком. При цьому адміністрація сайту просить Вас дотримуватися правил, наведених нижче:

  1. Старайтеся бути оригінальним, обираючи свій нік. Чим більше фантазії Ви докладете при його виборі, тим менша ймовірність, що він вже зайнятий кимось іншим. Ніки реєструються за принципом «first come – first served», хоча адміністрація зберігає за собою право на зберігання ніків за окремими відомими в Інтернеті особами, що користуються цими ніками вже давно і відомі під ними широкому загалу.

  2. Велике прохання не використовувати для ніку нецензурні або образливі словосполучення. Адміністрація залишає за собою право на заборону на використання подібних ніків.

  3. Намагайтесь не використовувати як нік фамілії відомих футболістів, за винятком випадків, якщо, Ви, звичайно, і є тим самими футболістом. Придумайте що-небуть самі, :) адже завжди існує ймовірність, що Вам доведеться поспілкуватися на цій гостьовій з Шевченком або Ребровим.

  4. Намагайтесь обрати пароль, який буде легко запам'ятати для Вас, але нелегко відгадати для інших. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за паролі типу "qwerty" або "1234", розгадані починаючими хакерами з піонерськими краватками.

  5. У разі, якщо Ви забули свій пароль, будь ласка, ходіть сюди, і ми постараємося допомогти. Ваш пароль буде вислано Вам по електронній пошті на ту адресу, яку Ви залишили нам при реєстрації.

  6. "Багатоніковість" не є забороненою, але адміністрація просить Вас не резервувати за собою великої кількості ніків. Якщо Ви не збираєтесь використовувати нік постійно, будь ласка, утримайтесь від його реєстрації - він може знадобитись комусь іншому.

  7. Для того, щоб зареєстрований нік залишався за Вами постійно, ним потрібно хоча б іноді користуватися. Час від часу адміністрація буде вилучати з бази даних зареєстровані ніки, якими давно не користувалися, і робити їх знову доступними для широкого загалу. Така процедура планується для ніків, що не були в користуванні більше ніж півроку.

Дані правила є лише рекомендаціями, які мають на меті створення на гостьовій Ф-О атмосфери вільного спілкування при взаємній повазі оппонентів.
Цікавих Вам дискусій!

Адміністрація сайту «Футбол-Онлайн».