Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№158983, 2019-04-10 16:43:12  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com 
З самовигнання

Bread (№158982)

О, виявляється, ти сюди заходиш! Радий бачити, привіт, друже!

***Правда в том, что когда дело начинает склоняться к выборам, то президент (или кого там выбирают) начинает вместо рутинной работы заниматься популизмом. ***

Все так. А що, невже краще, коли президент працює лише на себе? Слово популізм, звичайно, має негативну коннотацію, але без популізму ніяк. Зрештою, однією із функцій держави, особливо демократичної держави, є покращення добробуту населення, популосу. Якщо населення не відчуває покращення , то на фіга йому такий уряд чи президент. Президент дає обіцянки, за це його обирають. А потім, якщо обіцянки не виконані, не обирають на другий термін. Так влаштована так звана "демократія"!

***Однако, если правитель всегда будет принимать только популистические решения, то результат его правления будет плачевным. Зачастую правильные решения не являются популярными. Должно быть место и время для решений, которые приносят ощутимую пользу в среднесрочной перспективе (или в долгосрочной). ***

А що, зараз мало популізму? Ага! Звідки це ви взяли, що при двох-річному терміні популізму більше, ніж при 7-річному? Звідки ви взяли, що якщо президенту дати більше часу, то він досягне більшого саме у розбудові держави, а не у збагаченні - власному і свого оточення? Звідки ви взяли, що при подовженому терміні буде більше "правильних рішень"? Правильні рішення можуть бути непопулярними, однак, якщо їх правильно пояснити народові, то це сприймуть. У президента є можливість їздити по провінціям і переконувати, є ЗМІ, є мовники. Нехай доносять до популуса свої ідеї, доводять, що саме це і потрібно державі і народу. А не може переконати, то значить, не такий вже він і хороший президент. А те, що Alex_71 пропонує подовжити термін, а ти (як мені здалося) - підтримуєш - то виходить, вибирайте мене на 7 років, і не чіпайте, поки я надумаю і зроблю щось геніальне.. А потім... - "вибачайте, нє шмагла, виберіть ще на 7 років, "я асазнал".

***В предлагаемой тобой схеме выборы будут надвигаться всегда. И правитель всегда будет вынужден принимать только популярные решения. Если, конечно, хочет победить на очередных выборах. ***

Саме так! Але дуже швидко стане ясно, що найкращий популізм - це виконання того, що обіцяв перед виборами. Не виконав - на вихід! Все-таки, панове ліберал-демократи, носієм суверенітету є саме народ, тому не вважайте народ дурним, і не вважайте дуже розумними окремих панів, які наобіцяли, були обрані, потім на протязі п'яти років вирішували свої проблеми, а коли запахло підсрачником, почали каятись і признавити вину, обіцяючи виправитись.

Українська держава молода. Щоб розвиватись, їй потрібен динамізм. Зміна лідерів і забезпечить динамізм. Тут така дилема: Або знайти дуже роозумного, дуже відданого державі і дуже здібного адміністратора і дати йому владу да довгий-довгий термін, можливо, на все життя (читай - хороший монарх), або швидко міняй правителів. Якщо хтось толковий попадеться - то його можна і переобрати пару раз, а якщо вибір невдачний - то досить швидко поміняти. Саме динамізму нам якраз і не вистачає.

А довгі терміни можуть бути у державах, які знаходяться в стабільному стані, де і так все працює, де від влади вимагається лише подтримувати статус-кво і "don't fix it if ain't broken".

І, незважаючи на все це, при виборі Порошенко - Зеленський, вибираю По... Діалектика...


Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010