Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<

Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

№158709, 2018-10-29 16:32:02  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.com
З самовигнання

Світоліна феноменальна!

Чесно кажучи, не вірив, що зможе перемогти. Не вірив навіть, що вийде до плей-офф. А вона показала надзвичайну фізичну готовність, а психологічна налаштованість взагалі фантастична! Здається, нарешті "клікнуло" з тренером. Якщо збереже фізичну форму і таку саму психологічну налаштованість до наступного сезону, то може нарешті поборотися і за слем. Хоча, потрібно враховувати, що корт в Сінгапурі повільний, що на руку Еліні, а от на Австралія Опен корти набагато швидкіші. Але є простір для росту. Еліна набагато прибавила в якості подачі і в агресивності, однак те, що вона займає позицію десь на 3 метри від базової лінії не йде їй на користь. На швидкому корті проти суперників на зразок Сабаленка, чи С. Вільямс, чи Осаки (якщо та в хорошій формі) грати буде важко, тож потрібно перебудовувати гру на те, щоб займати позицію на 3-4 кроки вперед. Така перебудова, до речі, зменшить відстань, яку їй доводиться пробігати за гру. Проте, як воно буде - подивимось, а учора вона порадувала. Дякую, Еліно!

Я останнім часом мало переглядаю футбол на ТБ. Однак, учора подивився Классіко. Що найбільше здивувало - це те, що Барса повністю відмовилася від тіки-таки. Швидкі контратаки, широка гра, середні і довгі паси, швидка зміна фланзів в атаці - я давно нічого подібного в Барси не спостерігав. На початку другого тайму, правда, десь 15 хвилин Барса сповільнилася і перейшла до тактики контролю м'яча, і Реал зразу ж вирівняв гру, став загрожувати воротам Барси і гол Марсело був логічним. Гол ніби розбудив Барсу і далі на полі була тільки одна команда. Отримав неабияке задоволення, як десерт після нервового тенісного матчу.