Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№158226, 2018-04-09 14:12:51  підтримати
olma

Що ми знаємо про історію, про наше (і не наше) минуле? Та тільки те, що почули в школі, прочитали в книжках, що отримали через мас-медіа, в музеях, в кіно, в художній літературі, в історичних пам"ятках на вулицях.

Останнім часом кожні 1-2 покоління народжують свій погляд на своє і чуже минуле, переписуючи попередні погляди, це фіксується в книжках, підручниках (відеоматеріалах), змінюються поняття, змінюється культурна самосвідомість. Такий безперервний культурно-історичний процес самоусвідомлення, пошуку нових інтерпретацій тощо.

Виходячи з цього, не представляється продуктивним повнокровно екстраполювати політичну культуру (історичну самосвідомість) іспанців, іспанської шляхти часів Філліпа II на сьогоднішніх мешканців іберійського півострова.

Так само це стосується московитів часів занепаду Золотої Орди і сьогоднішніх Кремлівських ревізіоністів (реконкістадори за колишній вплив Советской імперії). Все складніше, мабуть. Хоча історичний зв'язок без сумніву присутній.Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010