Футбол-онлайн Ф-О на Facebook
Від   Мій е-мейл: Місто, Країна:
 
Зареєструвати нік | Перевірити нік
Маю сказати: < >>> Допомога для дописувачів <<<
Normal Translit Rus Translit Ukr           

Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)


№157729, 2017-10-10 18:54:00  підтримати
kot23, * kot23(at)mail.ua 
З самовигнання

Кеннан (№157727)

***сейчас начался провал демографический***

Дешева відмазка. Скільки населення у тої Ісландії? Чи тієї ж Албанії, яка минулого року на Євро деякого шуму наробила? Албанцям ти ж не закинеш багаторічні футбольні традиції на традиційну силу в командних змаганнях? І справа не у вчорашній поразці, а у грі, яку показують команди. Справа не тільки у майстерності, гравців. Є щось інше. Виглядає так, що вони не грають, а натужно і невміло працюють. Я дивився учорашній футбол і в мене весь час, навіть у пергому таймі було враження, що наші, отримавши м:яч, думають лише про одне: як би не зробити таке, за що будуть лаяти. Тому пас назад був логічним, але ті паси назад демонстрували тільки безпорадність. (Взагалі, спроба грати в "іспанський" футбол з великою кількістю пасів назад виглядала досить смішно на тлі невміння віддати точний пас чи прийняти м"яч без відскоку.)

Як на мене, то ЧЄ-2016 продемонстрував, що ЗбУ була єдина команда, яка жодного разу не показала якоїсь зухвалості, розкованості, бажання грати, а не працювати. І вчорашній матч показав те ж саме: страх зробити "щось не те", старх проявити ініціативу, страх ризикнути -
якраз тому, що їм не дозволяється ризикувати, їм не делегували права на прийняття рішення, бо воно може бути невірне. І це постійне вагання, намагання запобігти всякого ризику, намагання "виглядати достойно" замість того, щоб спробувати стрибнути вище голови - це і є візитна картка ЗбУ 21 століття. На жаль.
Показати вибрані повідомлення>>>
Пошук:  повідомлення № автор що містять
Відображення:  Сторінка по    ( в т.ч. приховані)

Copyright (c) Graf de Robot, 2002-2003. All Rights Reserved.

       головна карта сайту поштова скринька Сайт: Graf de Robot, Pervak, Vladimir
Администрирование: DmP, Graf de Robot
© football-online.com.ua 2001-2010